Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tegyem magam túl a...

Hogy tegyem magam túl a 'lelki problémán'? 13/l

Figyelt kérdés
Édesanyám külfüldre ment dolgozni, és elképesztően hiányzik, nagyon szeretem! Szinte össze voltunk nőve, nagyon szeretem és ő is engem.. Tudom gyerekes problémának tűnik ,de egyszerűen nem tudom leküzdeni, mert ebben a korban van a legnagyob szükségem rá.. Ezek mellett tudom, hogy csakis miattam ment ki, mert itthon nem volt olyan munkalehetőség, ami elég pénzt adott volna a megéléshez, kint pedig 3× többet keres. 2 hetente szokott 1 hétre hazajönni, de most kint marad 5 hétre karácsonykor is, mert kirúgták volna, ha hazajön, mert nem lett volna más helyette.. Ez miatt egész nap bőgök, és lelkileg kikészültem.. Valaki nem tudna segíteni, hogy mit csináljak? HELP

2012. nov. 20. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem vitt magával? Bennem csak ez az egy kérdés merült fel.
2012. nov. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
gondolom azért nem vitte magával mert nem lakni ment oda, és ott fizetni lakást kb ugyanitt tartanának. Gondolom apukáddal vagy itthon, míg anyud kint dolgozik. Gondolj arra hogy mindezt érted teszi és tudtok találkozni, beszéltek gondolom minden nap:) és gondolom nem is évekig akar kint lenni. de megérthető dolog hogy ebben a szar magyarországi helyzetben valaki kimegy és külföldön dolgozik, mindezt azért hogy itthon tudja fizetni a számlákat. ha hazajön legyél vele sokat, süssete főzzetek együtt. hidd el megfogod szokni ezt a helyzetet, elhiszem hogy nehéz, de gondolj arra h csak 2heteket nem lesz otthon (persze a mostani kivétel), de legalább többet fog keresni, ezáltal ő is boldog lesz.
2012. nov. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, azért nem vitt :) meg mert nem is beszélem a nyelvet, és ő szinte egész nap dolgozik, és ott is csak egyedül lennék.. Nagyon köszönöm a választ :) De tényleg! Ez sokat jelent nekem...:) Már csak a sírással kell valamit kezdeni, mert mindig eszembe jut, hogy nélküle karácsonyozok, és hogy milyen sokáig nem látom, egyébként papámmal lakom, és a báttyámmal mert elváltak a szüleim, mamám is kint dolgozik..
2012. nov. 20. 21:06
 4/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. elhiszem hogy rossz, hogy nélküle karácsonyoztok, de szerezzetek be webcamerát ha nincs, és dumáljatok azon sokat:) majd a karácsonyt bepótoljátok utána:) ne sírdogálj, anyudnak is biztos rossz ez. de tényleg vedd figyelembe hogy végre van munkája, és elfoglalja magát, érezheti magát valakinek.
2012. nov. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazad van :)
2012. nov. 20. 21:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Szegényem... :/ Azt tudom tanácsolni legyél együtt sokat a papádékkal, ha lehet szervezzetek sok közös programot, karácsonykor is menjetek el valahová, hogy ne legyen érezhető a nagy üresség a lakásban.

Kérd meg a barátaidat, barátnőidet, hogy rángassanak ki egy kicsit a hétköznapokból, üljetek össze filmezni, vagy sétálni :)

És tudom még én is ajánlani a webcamot, nem érezheted, de láthatod hogy mosolyog rád!

Tudom milyen rossz érzés, nekem meg a bátyám hiányzik, évente vagy kétévente ha meglátogat, ő büszke ahhoz hogy őszintén bevallja nekem, de ő nagyon hiányzik!

Kitartást, és ne szomorkodj, lehetne rosszabb is ;)

23/L

2012. nov. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nem tudjátok karácsonykor meglátogatni?


Hol dolgozik?

2012. nov. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Németbe, szóval nincs rá sok esély.. :(

De nagyon köszönöm a tanácsokat :)

2012. nov. 21. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!