Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyedül vagyok itthon! Félek...

Egyedül vagyok itthon! Félek a betöröktől! :C a kutyáim (2) folyton ugatnak engem meg a szívroham kerülget, komolyan 14 éves lány létemre. Mindjárt bepisilek! Mitcsináljak? Félek.

Figyelt kérdés

Az a baj hogy sok Nikita-t nézek..De már rég nem néztem..Mit tegyek már?? Segitsen valaki :(( félek hogy valami gyilkos megöli a kutyáimat és bejön és nemtudom..engem is..

Beriasszak? csak ahoz ki kéne tennem a cicám..de nem akarom hogy fázzon.pláne nem merek kimenni :(((

AKI BÁTOR AZ IRJON!! :( és ne gunyoljatok :c



2012. nov. 24. 22:53
 1/7 timike26 ***** válasza:
100%
nem tudom mi az a nikita.. de ne aggodj,99 szàzalèk hogy a kutyàk ugatàsa elriassza a gyilkost./kivève ha a gyilkos suket/esetleg bujj be az àgy alà.
2012. nov. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

az egy ilyen lövöldözős sorozat de mondjuk nem olyan durva.


attol félek hogy ha valaki ide be akar jönni,akkor megöli a kutyáimat :((

2012. nov. 24. 22:59
 3/7 timike26 ***** válasza:

rèszletkèrdès:milyen fajta kutyàid vannak?

nem hiszem hogy tanyàn laksz ,igy kicsi az esèly hogy nem hallanà meg meg senki.

nèzz valami filmet,vagy rakj zenèt be ès olvass valami konyvet.

2012. nov. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a kutyák elijesztik a betörőket.kivéve ha fegyverük van akkor a kutyáknak annyi.de azért ne félj
2012. nov. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Ne parázz csak mert ugatnak a kutyák mert csak. Kicsi a valószínűség hogy betörők jönnének. Ééés nézz ki szerintem ha valami gáz van hívd a szüleidet, ők biztos tudják mit kell tenned ;)
2012. nov. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Néha én is félek zárkózz be,vegyél paprika sprayt,és ne szorongj mert amitől félsz az válik valóra!Esetleg kérd el a szomszéd telszámát vagy hívd át az 1-ik barátodat hogy megvédjen. Lehet azért ugatnak mert valaki járkál az utcán miénk is ugat ha nincs ott senki akkor is vagy ha macskát lát,fel a fejjel!!
2012. dec. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
A kutyak akkor is ugatnak ha valaki elmegy előttetek. A "mindjart bepisilek"-re pedig azt tudom mondani ha meg wcre se mersz menni akkor ulj ra egy törölközöre vagy tarts ki mert egyszer ugyis haza mennek a szulok és kitartast!!!
2016. okt. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!