Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi az hogy 14 evesen 176 cm...

Mi az hogy 14 evesen 176 cm vagyok? Ekkora igazsagtalansagot! Mi a franxot csinaljak? Trex vagyok :c mi vegyek fel hogy kissebbnek nezzek ki?

Figyelt kérdés
62 kilo vagyok,nem vagyok dagi csak a combom nagy. Nagyon rondanak erzem magam :( mert a magassagommal tunok ki? Lennek inkabb 160 cm! Nem igazsag..es nem. A fiuknak nem a magas lanyok tetszenek mert mindenki kirohog hoguy nagy vagyok,es igy nem is lehetek aranyos..sexi meg nem akarok lenni 14evesen!! Megorulok gyulolok nagy lenni!! Olyan ciki hogy magasabb vagyok a tabaraimnal!! Nexarom hogy modell alkat vagyok,en nem akarok aZ lenni!! Es mert pont en vagyokl ekkora? Mostansag mindenki pici..en mert nem lehetek az???

2012. nov. 25. 13:29
 1/6 anonim válasza:
100%
te totalisan idiota vagy. En 14eves vagyok,180cm,58kg es lany.ha a magassagod a bajod en mit mondjak? A fiuknak nem feltetlenul az alacsony lanyok kellenek,mert most miert jo ha le kell hajolni hozzajuk...szeeintem fogadd el magad ugy ahogy vagy es boldogabb leszel.
2012. nov. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kis asszony! Ha ön saját magát nem fogadja el úgy ahogy van és nem érzi jól magát a bőrében, hogyan várja el hogy más elfogadja önt?! Nem tud mit tenni ilyen alkatú amivel szerintem semmi baj csak nyafogós és nincs önbizalma. Egyszerűen elfogadja magát úgy ahogy van aztán mások is elfogadják majd önt..
2012. nov. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

176 cm magasan, 62 kilósan nem vagy T-rex. Akkor még megérteném a rimánkodásod, ha ehhez a magassághoz még nagy darab is lennél 14 évesen, de így?!

Mentalitásodból ítélve, ha alacsony lennél, akkor meg az lenne a bajod! Próbáld elfogadni magad és a külsőd előnyeit nézni. Pl. biztos szép hosszú lábaid vannak.


Ruházkodásilag csak annyit tehetsz, hogy nem próbálsz még magasabbnak tűnni (pl. magas sarkú cipő, vagy háromnegyedes nadrág segítségével)

2012. nov. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

és minden rokon,meg mindenki akivel nem találkoztam egy éve (1 éve ugyanekkora vagyok) majd elájul hogy "Úr Isten mekkora vagy!" ez nem normális...ugy irigylem a kisebb lányokat. és a fiuknak azok kellenek,mert bárki bármit mond mindenki a kis cuki lányokat szereti magassarkuban..


legalább azt nem tudja valaki hogy hogyan öltözzek? mármint olyan ruha ami alacsonyít?

2012. nov. 25. 16:33
 5/6 anonim ***** válasza:
"Minden rokon elájul, hogy "úristen mekkora vagy!"" Elárulom, hogy az összes rokon ilyen! Tök mindegy mikor látott, egy éve, vagy egy hónapja, ők mindig megdöbbennek, hogy mekkorát "nőttél". Nekem a 160 centimre mondják mindig, hogy "mekkora vagy már!" Lehet, hogy korán érő típus vagy és majd a barátaid 16 éves korodra szépen lehagynak. Az aranyos meg nem a centiken múlik, hanem az arcon, öltözködésen, kisugárzáson és főképp a viselkedésen. Kérlek szépen ne ilyen hülyeségek miatt idegesítsd magad, lesznek ennél nagyobb problémáid is, ráérsz akkor aggódni. Btw: mit mondjon a barátnőm, aki 180 fölött van?
2012. nov. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
44%

én fiú vagyok és ez egy akkora baromság hogy az alacsony lányok cukik,szexik.

hát nem!Az alacsony lányok vagy dagadtak vagy nagyon vékonyak.Szerintem sokkal jobbak a magas lányok:)

Ne legyél ilyen szigorú magad hoz!

2013. jan. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!