Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem találom a valódi énemet,...

Nem találom a valódi énemet, sokszor úgy érzem, hogy nem is ebben a világban élek, tompultak az érzéseim. Nincs kedvem semmihez, menekülök a világ elől. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Körülbelül másfél hete nem találom magamat. Tinédzser vagyok, versenyszerűen sportolok. A tél beálltával nincsenek mérkőzéseim, és edzéseim is alig. Az utóbbi időben délutáni programjaim nem igazán voltak, igy sajnos egyre többet számitógépeztem. Nem olyan vészesen sokat, 1-másfél-2 órákat maximum, de azt egy huzamban a facebook előtt töltöttem. Ezzel próbáltam elütni az időm.

Nem találom önmagam.


2012. dec. 6. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
ugyanebben a helyzetben szenvedek én is.. én számítógépfüggő vagyok de már arra is utálok ránézni...ugye olyat érzel hogy tudod hogy te vagy de mégis mégsem.. ez öntudatzavar és vérkeringési okok miatt van..feküdj hanyat vizszintesen és emeld fel a térded hajlítsd be a lábad.. nekem ez néha segít..és amikor ugy érzed fel akarsz állni/ülni ne hirtelen tedd meg... ne tudd meg nekem milyen még olyan érzésem is van mintha elájulnék...
2012. dec. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen. Gyakran érzem ezt én is.

Én azt nem értem, hogy ez a nézőpont, vagy érzés, hogyan jön létre... Vérkeringési probléma? Hogyan lehet ezen javitani?

Elég fontos lenne ezen az életkedven javitani, mert nagyon rosszul érzem igy magamat. Erőtlen, és kedvetlen vagyok.

Kb 2 héttel ezelőtt még teljesen fittnek,erősnek, és önbizalommal telt embernek érzetem magam.

2012. dec. 6. 20:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valami nyomaszt vagy feszültebbek a napjaid, de az is lehet hogy a társaság hiányzik
2012. dec. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jellemző probléma ez az öntudat zavar. Első hozzászóló: köszi hogy mondtad, éreztem hogy valami hasonló bajom van de nem jutott eszembe ez a kifejezés. Második hozzászóló: Talán a fényhiány nyomaszt,de nem hiszem. Jó lenne minél hamarabb rájönni a gyógyirre, mert ez azon a kevés edzésen is kihat a teljesitményemre. És igy az önbizalmamra is.
2012. dec. 6. 20:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Mind2 válaszoló én voltam aki az első.. Én is itthon vagyok de egésznap mert nincs munkahelyem és alig mozgok.. Én a webbeteg oldalon olvastam ezt.. De amíg nincs késő addig egy pszichológus tudna segíteni vagy egy neuorológus..
2012. dec. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És Te hogyan próbálod javitani a hangulatodat? Mi segit? (A térdfelemelős módszeren kivül)
2012. dec. 6. 21:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Azon kivül semmi mászkálok utána el/vissza hogy lekössem magam
2012. dec. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!