Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális ez a féltékenység?

Normális ez a féltékenység?

Figyelt kérdés

Van 2-legjobb bnőm.Az egyikkel(Viki) nagyon jóba vagyok a másikkal(ashley)annyira nem.Ashley folyton azt akarja hogy ő legyen a középpontban mindenki rá figyeljen.Állandóan hívja mindenhova Vikit (persze engem nem)Egyszóval azt szeretné ha én meg Viki ne lennénk jóba és csak vele legyen.Én erre nagyon nagyon féltékeny tudok lenni nem tehetek róla.Tudom hogy ez iszonyatosan gyerekes dolog,de egyszerűen nem megy hogy ne legyek féltékeny.Szerintetek ez normális?és ha nem mit tegyek?

(14/l)


2009. aug. 20. 23:34
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocs a sok névért máshogy nem tudtam leírni.
2009. aug. 20. 23:41
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia szeretnk ajánlani neked egy nagyon jó e-mail-t ami teljesen jó megoldást ad s teljes mértékig titkos marad bármilyen problémádat kérdésedet szueretnd feltenni!

segitek_@freemail.hu

2009. aug. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!