Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Éreztetek már iszonyú felpörgé...

Éreztetek már iszonyú felpörgést? Mindent azonnal, egyszerre csinálni, mindent elmondani, egyfajta belső zakatolásra gondolok.

Figyelt kérdés
Jelenleg üzleti világban dolgozom, és az egyik tárgyaláson annyira felpörgettem magam, hogy szó szerint rosszul lettem. Elkezdett kiverni a víz, hányingerem lett, szédültem, és megfájdult a fejem. Utána nem bírtam leállni, annyira felpörögtem, mindent egyszerre akartam intézni, mindent mindenkinek elmondani, rohangáltam mint egy mérgezett egér, de mégsem haladtam egyről a kettőre, valósággal szét voltam esve egész nap. Annyira aggódtam a tárgyalás kimeneteléért, hogy az egész napomra kihatással volt. Nem tudom mi volt ez, még ilyen sosem történt velem. Borzasztó zakatolást éltem át, mintha a vérem ezerrel ment volna bennem, a szívem majd kiugrott, és reszkettem, nem bírtam koncentrálni egész nap. Iszonyú érzés volt, félelmetes. Mintha szétrobbannék a pörgéstől. Érzett már valaki ilyet? Ha igen, ez mitől lehet? És hogy kell lenyugtatni ilyenkor magam? Bevettem végül egy nyugtatót, de az se használt. Ma már jobban vagyok, de nem tudom mi volt ez.

2012. dec. 11. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen volt ilyen velem nálam éjszaka jött elő jó párszor... Még rosszabb volt. A szívem majd kiugrott. Jó lenne tudni mik ezek az érzések.:D
2012. dec. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ja, hát igen, én hajnalban állandóan felkelek pont erre az érzésre, de eddig napközben elmúlt. Aznap pedig egész nap velem volt. A reggeli zakatolásról még nem is írtam. Attól ijedtem meg, hogy nehogy nőként fiatalon szívrohamot kapjak. Mondjuk ittam reggel egy erős kávét is, az okozhat egy napos felpörgést?
2012. dec. 11. 20:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Koffein azt hiszem okozhat ilyet, csak az a furcsa,hogy én nem iszok kávét sem,és teát sem.
2012. dec. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
VElem is ez van időnként. Nekem már volt pánikbetegségem. A kávé okozhat ilyen tünetet. Az a lényeg, ha érzed a kattogást, akkor be kell venni nyugtatót.
2012. dec. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
lekéne állni a szintetikus drogokkal.
2012. dec. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ma 16:15-ös

1.hsz vagyok: semmilyen gyógyszert nem szedek. Ritkán ha fáj a fejem , akkor saridont.

Drogokhoz közöm sincsen, de még alkoholhoz sem!

Valami értelmeset is tudsz mondani?

2012. dec. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én se drogozom :D az agy simán tud ilyet produkálni magától is. Nekünk nem kell spuri, ott van az ereinkben gyárilag :D
2012. dec. 13. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!