Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan orvosoljam a szezonális...

Hogyan orvosoljam a szezonális depressziót? Azon kívül, hogy kerüljem a streszhelyzeteket?

Figyelt kérdés
Hogyan könnyítsem meg a környezetem, párom, családom életét ilyenkor?

2012. dec. 20. 13:26
 1/3 tataboy ***** válasza:
Nekem ezt úgy sikerült orvosolnom tavaly Januárban,mikor nem volt munkám és már majdnem befordultam vagy épp dühkitöréseim voltak,hogy elkezdtem rendszeresen mozogni és ez annyira jó hatással volt rám hogy elmúlt minden depressziós tünetem,nekem ez segített.
2012. dec. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az segített hogy elfoglaltam magam. Én is kezdtem befordulni csak ültem a 4 fal közt. Aztán elhatároztam hogy tenni kell valamit, így elkezdtem barkácsolgatni, majd lefoglaltam magam más dolgokkal, elmentem barátaimmal szórakozgatni mert akkor már volt munkám és így szépen lassan helyrejöttem.
2012. dec. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 EllieArroway válasza:

Szia,

itt egy cikk a lehetséges gyógymódokról:

[link]


Nekem személy szerint a sport + D-vitamin + omega3 segít kihúzni a telet, ezektől jobban vagyok, de tökéletesen nem múlik azért el ezektől sem.

2013. jan. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!