Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki tud olyan könyveket...

Valaki tud olyan könyveket ajánlani, amik önfejlesztéssel tesznek lelkileg erőssé, kiegyensúlyozottá? De minden konstruktív ötletet szívesen veszek a leírtakkal kapcsolatban!

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy szinte mindig belehergelem magamat egy-egy dologba, és azon szűntelenül agyalok. Ha vki "rosszat" mond, képes vagyok napokon át nyaggatni, hogy "de ugye igen, de mégis, de hogy gondolta..." stb. Nemrég ezért is szakítottak velem. Azóta negyed óránként nézegetem a közösségi portálokat (3 hete), hogy vajon ír-e újdonságot az exem, több tízoldalas "elmélkedéseket" írok magamnak, meg táblázatokat, meg folyamatábrákat, hogy vajon mi lesz ha, mi miért történt...stb. De már én megőrülök saját magamtól! Ha munkába próbálom belevetni magamat, egy perc után azt veszem észre, nem is tudom, mit olvasok, mert a problémán jár az agyam. Ha sportolok, még rosszabb, le nem tudnak állni a gondolodataim. Próbáltam hobbikat keresni, szintén, társaságba járni: egy idő után azt sem hallom, mit mondanak... SEMMI NEM ÉRDEKEL ÉS NEM KÖT LE! Képtelen vagyok kikapcsolni, még ha megerőszakolom magamat, akkor sem. Viszont állandó görcsben vagyok, sírok, megőrjítem a környezetemet is, DE NEM TUDOM MEGOLDANI. Voltam már több pszichológusnál, pszichiáternél is, rengeteg pénzt ott hagytam, de semmit nem segített... Kérlek titeket, csak olyan írjon, aki komolyan segíteni akar. Én is tudom, hogy ez gáz, ezért keresek megoldást.

2012. dec. 21. 09:31
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem nagyon sokat segítettek még Doreen Virtue könyvei is (ha esetleg spirituális téma is érdekel).

2012. dec. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!