Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges, hogy egy politikai...

Lehetséges, hogy egy politikai vezető szexuálisan vonzódjon, ragaszkodjon a hatalomhoz?

Figyelt kérdés

Kérem, mellőzük a "persze, minden politikus ilyen" jellegű mondatokat.

Lehet szó bármilyen korszakról, vezetőről.

Pszichológia beadandóhoz kell. Tudom, hogy itt nem éppen vannak többségben a szakemberek, de most általános vélemények érdekelnek.


A komolyan gondolatokat felhasználom a tanulmányban.



2012. dec. 29. 03:09
 1/7 A kérdező kommentje:
komolyabb*
2012. dec. 29. 03:11
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. Mindegyik ilyen, és nem is kell messzire menned, Tudodki.
2012. dec. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze! Nekik általában valami mentális betegésgük van, pl Hitler Borderline volt. Tudodki elvileg Skizofrén, valahol olvastam, hogy ilyen tüneteket produkál. Egyébként tiszta aggyal nem is nagyon lehetne így viselkedni.
2013. jan. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kire/kikre célzol?
2013. ápr. 18. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Senkire nem céloztam. Persze tudnék példákat mondani a történelemből. De mások véleményére vagyok kíváncsi. Minden befolyás nélkül.
2013. ápr. 18. 03:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy szexuálisan vonzódjon.

Nekem van egy nem egyszerű fétisem, de magához a területhez nem vonzódom szexuálisan.

Tehát pl. egy lábfétisiszta nem fog szexuálisan vonzódni a pedikűrözéshez, egy hajfétista pedig a fodrászathoz, vagy aki a vérhez, az nem fog a véradó állomásokhoz.


Tehát lehet, hogy szexuálisan felizgatja a hatalom egy adott esetben, de szexuálisan nem fog vonzódni a hatalomhoz. A példáim nem a legjobbak, de ennél értelmesebben nem tudom kifejezni magam.

2013. ápr. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A banánt és az utcai parkolójegy automatákat kifelejtetted :P
2013. ápr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!