Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valami miatt folyton az...

Valami miatt folyton az öngyilkosságon agyalok és nem tudom miért, de egyszerűen nem hagy nyugodni a gondolat és egyre erősebb ez az egész, nem tudok tőle szabadulni?

Figyelt kérdés
régebben is voltak ilyen gondolataim, vagdostam is magam,de egy ideje már nem volt ilyesmi,egyébként sotret nevű gyógyszert szedek és elvileg az elmélyíthet ilyesmit de teljesen tanácstalan vagyok...egyszerűen semmi se érdekel

2012. dec. 29. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem természetes, hogy így legyen. Mondd el az orvosodnak!
2012. dec. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Menj el vele orvoshoz! Lehet, hogy valami komoly gond...

A sotret meg bőrbetegségre van, inkább a xanaxot javaslom, de azt meg csak az orvos írhatja fel!


ja és ne vagdosd magad! Attól nem lesz jobb!

2012. dec. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen tudom,hogy bőrbetegségre van,de mellékhatásként írják a depressziót is...
2012. dec. 29. 18:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Uhh... Most sírjak vagy nevessek?! :D

Inkább nevetek, ha nem bánod xĐ

A mellékhatása lehet az, tehát ha szeded akkor depresszió léphet fel! Hagyd abba a szedését! Eleve egy rossz gyógyszer mert rengeteg káros hatása van!

[link]


ui.. Megkérdezhetem a korod?

2012. dec. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azonnal hagyd abba,ez egy nagyon komoly gyógyszer,és iszonyú veszélyes is.
2012. dec. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!