Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Online pszichológust keresek,...

Online pszichológust keresek, tudtok olyan oldalt, ahol levélben lehet beszélgetni szakemberrel?

Figyelt kérdés

Előre is köszi a válaszokat!


21/f



2012. dec. 29. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Fizetős biztos van, szkájpon, de a legjobb mégiscsak a személyes találkozó...
2012. dec. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Tudom, hogy a személyes jobb lenne, de egyelőre úgy érzem, hogy írni könnyebb, mint hangosan kimondani a gondjaimat.

2012. dec. 30. 11:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajna ilyen nincs, ami van, az pedig 1 hét múlva válaszol talán. Személyesen kell az ilyet intézni. Teljesen másként reagálnál dolgokra. pl azt írná neked: mit nyávogsz szedd magad össze! Annyi tennél, hogy vagy semmit, vagy nem írnál vissza. A másik esetben ha tényleg elmész 1 terápiára és ezt mondja neked, akkor bekussolsz, vagy bebaszod magad mögött az ajtót, persze fizetés nélkül. Menj szépen el, van ingyenes is a saját kerületi rendelődben :) Fel a fejjel!
2012. dec. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első vagyok megint. Én is úgy gondoltam, hogy képtelen lennék beszélni, iszonyú gátlásos vagyok, sosem beszélek szinte senkivel, és az első pár alkalommal így is volt. alig beszéltem, harapófogóval kellett kihúzni mindent.. Aztán egy idő után megered az ember nyelve, ha ügyes a doki... (Mindezt TB-snél)
2012. dec. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ mindkettőtöknek!


1. válaszadó: igen, nálam is az a baj, hogy gátlásos vagyok nagyon. :D

2012. dec. 31. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!