Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongásos problémák kezelésé...

Szorongásos problémák kezelésére, enyhe pánikrohamokra milyen fajta gyógyteák alkalmazhatók? Orbáncfű és citromfű teáról hallottam. Az ilyen jellegű panaszokra melyik lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

2013. jan. 8. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az orbáncfű depresszióra van. A citromfű, macskagyökér, levendula nyugtató hatású, azokkal próbálkozz, vagy keress külön nyugtató teakeveréket.
2013. jan. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek a gyógyteák jók a szorongásra. Ne feledkezz el a magnézium és B vitamin bevitelről sem. Lehet kapni a patikában vény nélkül Valeriána tablettát. Ezt bárhol beveheted.
2013. jan. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valerianát nem ajálom, mert hozzá lehet szokni.

Ami nekem bevált az a Sedacur forte, de elég húzós ára van.Ennél jobb és olcsóbb kombináció estére a citromfűtea, napközben pedig orbáncfű cseppek, de többféle kapszulásban is kapható.Emellett Magne B6 is segít.( ezt éjszakára használtam a tea mellé)

Szerencsére azóta elmúltak a tünetek, de ha mégis előjönne sokat enyhébbek és rövidebb ideig tartanak.Remélem tudtam segíteni.

2013. jan. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az orbáncfűvel vigyázz mert ha fényérzékeny az arcod akkor foltos lesz tőle.

Én nem tudtam,hogy fényérzékeny a bőröm és hát sajnos foltos lett az arcom.

Utólag már én is elolvastam pontosabban a használati utasítást.

Inkább a citromfűteát javaslom, nekem az vált be.

Nappal és este lefekvés előtt is hasznos.

2013. jan. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!