Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki olyan személy hangját...

Aki olyan személy hangját véli hallani a telefonban, aki biztosan nem lehet a vonalban, azt minek lehet nevezni?

Figyelt kérdés
Normális dolog olyan ember hangját hallani a telefonban, aki biztosan nincs a vonalban?

2013. jan. 17. 17:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Attól függ. Én pl. rendszeresen láttam az utcán azokat az ismerőseimet, akik már meghaltak. Persze jobban megnézve, nem ők voltak azok, de ránéztem egy idegenre, és rögtön az ugrott be, hogy "ez nem a Laci?!" majd utána leesett, hogy ő aztán végképp nem lehet..

Nem sok információt árultál el, de talán hasonló lehet ehhez, hogy akit vársz, vagy fontos volt, de már nem érheted el, őt keresed/látod/hallod mindenhol.

Szóval én ezt nem tartom olyan vészesen beteges dolognak. Max. ha azt az illetőt látnád, hogy mindig melletted áll, ül, vagy beszél hozzád, akkor lehet, hogy érdemes szakemberhez fordulni.

2013. jan. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!