Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongással kevert depresszió...

Szorongással kevert depressziós zavarnál milyen gyógyszert kaptál?

Figyelt kérdés

31 éves vagyok, most írt az orvosom 2x1 Helexet és négy napig fél Parogen-t, utána napi egyet.Felírt nap max. 4x2 Frontint, 0,25mg-osat.


A Helextől elég álmos vagyok, a Parogentől meg fél napig szédülök. Mikorra múlik el, mikor szokom meg ezt? Van két kisgyerekem, jó lenne, ha nem lennék totál kóma. Most egy kb. négy napig tudunk még a nagyszülőknél lenni, besegítenek míg rossz a közérzetem.

Aki régóta szedi, milyen rég szedi és milyen a hatása?

Azt mondják, a Parogennek kell minimum két hét, mire kifejti a hatását.Mit fogok érezni?

Köszi!



#hatás #depresszió #szorongás #Frontin #Helex #eredményesség #Parogen #szorongással kevert depresszió #Beck 12 pont
2013. jan. 18. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Nekem is volt ilyenben részem úgy egy éve, voltam orvosnál és kaptam én is egy tucatnyi ilyen bogyót. Egyet váltottam ki csak, de egy darabot sem szedtem be. Leültem és átgondoltam, hogy hogyan jutottam odáig, hogy gyógyszerezni kell magam. Aztán elkezdtem sportolni, heti háromszor egy órát biciklizem (most télen nyilván nem), és hihetetlen volt. Egy óra tekerés után alig bírtam letörölni magamról a mosolyt. Egy-két hónap után szinte teljesen megszűnt a szorongásérzés. Szóval szerintem próbálj meg életmódot változtatni, mert ezek a bogyók csak a tüneteket kezelik, nem leszel tőlük boldogabb és belül ugyanúgy szorongani fogsz csak nem érzed a testi jeleit.
2013. jan. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

sajnos nekem tinikorom óta vannak ilyen problémáim, és pedig sportoltam, világot jártam stb.

Nálunk ez családi örökség, apám is ilyen, és a nagyobb fiam is örökölte úgy néz ki.

2013. jan. 18. 21:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Ket dolog: a gyogyszert azert irjak fel mert segit.. A gyogyszer viszont nem old meg semmit. Egy eszkoz arra h szembenez a felelmeiddel. De h ne offoljak, a mellekhatasok idovel enyhulnek. 1-2 het. Ha ennyi ido utan nem vagy jobban, marmint mellekhatasilag, akkor jelezd az orvosodnak..
2013. jan. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hidd el,én a félelmeimmel nap mint nap szembenézek , de attól nem fog változni az, hogy két pici gyerekkel nehéz egyedül, hogy hiába dolgozik a férjem rengeteget, úgy hogy alig látjuk, (és ha van aki vigyáz a picikre én is segítek ahol tudok), és a számlák még még mindig többen vannak, mint a bevétel, és mindig jön egy nem várt kiadás, baleset stb.

Ettől én még tornázhatnék napestig, ha alapvetően gyengébb idegrendszerrel születtem, rengeteg felelősség van rajtam, ritkán jutok ki a négy fal közül (sokat betegek a gyerkek) és nem jutunk egyről a kettőre.

az meg nem jó nekik, hogy folyton sírni látnak, vagy épp kiabálni...

2013. jan. 19. 04:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem megbantani akartalak. Ismerem ezt az erzset megha nalam nem is ezek zajlottak pontossan.


En csak a sajat peldamat tudom irni ahol a gyogyszerek mellett sokat kellett agyalnom az okokon is. Nalam bevalt mert sok ev utan meggyogyultam. Remelem te is megfogsz. Kitartas es soha ne add fel!

2013. jan. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves bíztatást.


A továbbiakban olyan válaszolók válaszait várnám, akik szedték már ezeket a gyógyszereket! Köszönöm

2013. jan. 21. 16:49
 7/7 Szakmayer válasza:
Örökletes betegség nincs, de ugyan azon káros hatások alatt élő emberek, ugyan azon betegségekben szenvedhetnek. Ez az ember szervezettől is függ.
2016. dec. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!