Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Először füveztem és azt...

Először füveztem és azt hiszem utoljára. Miért volt para flashem egymás után kétszer?

Figyelt kérdés
Először nagyon nevettem úgy éreztem órák óta nevetek a semmin és nem tudom elmagyarázni min nevetek,de már unom és fáj a hasam a nevetéstől. Aztán éreztem,hogy hányingerem van,leültem,akkor elkezdett nagyon verni a szívem de úgy mintha le akart volna állni. Szó szerint halálfélelmem volt,éreztem,hogy mindjárt meghalok ha nem történik velem valami amitől jobban leszek vagy nem megyek kórházba. Éreztem,hogy a halál ott kopog az ajtómon és elakar vinni,könyörögtem a srácnak,hogy segítsen mert ezt nem bírom..A Srác is be volt tépve de nagyon megijedt,nagy nehezen megnyugtatott,felvidított aztán újból rám tört,hogy mindjárt kiugrik a szívem és megfogok halni.. Rossz volt nézni,hogy esik az eső és megfagyok nem tudtam mi csináljak,már majdnem levetkőztem,hogy a levegőhöz jussak és jobban legyek. Miért lehetett ez velem egymás után 2x?:S
2013. febr. 2. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Flash többynire a kokaintól van. A fűre csak a hülyegyerekek húzták rá.
2013. febr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg füvet szívtam..Sima biot..
2013. febr. 2. 22:00
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Hagyd abba, érzékeny vagy rá, fel is dobhatod a talpad, ér annyit ez a sz*?
2013. febr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is volt már halálfélelmem sima fűtől, marha érdekes érzés volt, de semmiféleképp nem rossz. :D
2013. febr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Azért, mert a drogok fellazítják a tudat határát, és hamarabb áttörnek a tudattalanban rejlő dolgok.

Van, aki egy drogos nap után végleg megkattan (mert van rá hajlama eredetileg is, de nem tudja) és nincs visszaút.


Úgyhogy jobb, ha nem füvezel, nem drogozol, hanem ha már le akarod magad butítani, akkor veszel egy flaska bort és leiszod magad a sárga földig. Attól nem kattansz meg, az biztos, csak esetleg jól összehányod magad és másnap macskajajos leszel.

2013. febr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
66%
Lehet attol is hogy az elso alkalom volt . De amugy ha jo jo fuvet szivsz es vannak gondjaid elfelejtesz arra az idore mindent hidd el csak nem szabad tulzasba vinni
2013. febr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Baromság! Attól,h füvezik valaki nem változik meg semmi!(Az alkohol egyébként ugyanilyen.) Elfelejted a problémát? Ja, egy időre! De attól még megmarad! A problémákat megoldani kell, nem pedig elfedni!!!Minek szívod,ha nem jó? Legyen eszed és erőd ahhoz,h ne tedd!!!
2013. febr. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A 7. válaszoló jól beszél. Sztem azért volt, mert szar füvet szívtál. Én is voltam így egyszer, hogy nem jó füvet adtak, volt benne minden szar. Én is azt hittem, hogy kiugrik a szívem, szabályosan hallottam, ahogy veri a mellkasom. Biztos voltam benne, hogy meghalok. Figyelj oda mit veszel vagy mit adnak. De ahogy előttem is írták, inkább ne drogozzál. :) Nem ittál mellette sokat?
2013. febr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem ittam alkoholt!:-)
2013. febr. 5. 17:52
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha füvet, vagyis marihuánát szívnál, nem pedig szintetikus THC-vel (bolhairtóval) lefújt gyomnövényeket (="bio" fű), akkor nem lenne ilyen...
2013. febr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!