Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline személyiségzavar?

Borderline személyiségzavar?

Figyelt kérdés
Én meg akarok halni, a végtelen üres világot már nem bírom...van nálam 100darab rubophen, attól meghalhatok??
2013. febr. 16. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem. Ne is kísérletezz vele! Egy kellemetlen gyomormosás lesz a vége.

A világ attól lesz tartalmas, ha megpróbálod TE azzá tenni magad körül. A világ önmagában nem felelős a dolgokért - általában.

2013. febr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Hűha, ismerős... :)

A mosoly pedig csak azért, mert én már tudok valamit amit te még nem. Ez pedig nem nagy titok. Az az erő, amivel a kérdésedet kiírtad, az nagyon nagy erő. Ez tudod mekkora csoda? Bárki lehetsz, és az életedben, amit majd választasz magadnak, abban Te leszel a legnagyobb. Igaz, ezt az energiát átfordítani nem könnyű, nekem 1-2 évbe telt, sok szenvedésen át, és a mai napig nem vagyok százas, de ha picit tájékozódsz a világban, a géniuszok egyike sem volt százas :) Megannyi költő, író, orvos, tudós, és még sorolhatnám hány kiemelkedő ember szenvedett hasonlóktól! Szóval én csak kitartást tudok neked kívánni, az biztos hogy Te a jó értelemben különleges vagy!

(Ha megakarod gyorsítani a folyamatot, érdemes egy féléves pszichiátriai rehabilitációs terápiára "benevezni". sokat segíthet. de még ezen kívül rengeteg más dolog is van.) Hajrá!!!!!

2013. febr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

81% kérlek irnál arról hogy milyen a fél éves rehabilitáció?

szanatórium vagy simán gyógyszerek??

sztem a kérdezőnek is hasznos lenne+ nekem is. köszi

2013. febr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nehezen lehet megfogalmazni milyen egy ilyen rehabilitációs terápia... :)

Elsősorban semmiképp nem olyan ijesztő amilyennek hangzik. :)


A terápia abból áll, hogy pár hónapig minden nap csoportterápián és egyéb foglalkozásokon veszel részt. A csoportterápia is csupán annyit takar, hogy beszélgetnek a csoport tagjai. Ez így lehet furcsán, és értelmetlenül hangzik, de ne menjünk bele a tudományos hátterébe. A lényeg hogy van értelme, és segít. Persze ehhez oda kell áldozni azt a pár hónapot, ami igazán nem is áldozat, hanem befektetés inkább :)


Amit írtam, ez a fél éves rehabilitációs terápia több helyen is van Magyarországon. Budapesten pl Thalassa Ház, Tündérhegy, (kiskorúaknak Vadaskert- ez a legjobb).

Keresőbe beírva minden lényeges infót kidob :)

2013. márc. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!