Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon streszelek, idegeskedek...

Nagyon streszelek, idegeskedek, bővebben lent (? )!

Figyelt kérdés

az évfolyam társaim miatt is sokat idegeskedek, stresszelek, utálom őket, és szerintem ők sem nagyon bírnak, de együtt vagyok velük mert versenyre és előadásokra is megyek amikre ők is, és én vagyok a hibás most is, mert nem adtam oda a pendrivet akié volt, és a gépteremben hagyták, pedig mikor elmentem, akkor még ott voltak, és engem ugattak le, mikor nem hinném hogy hibás vagyok, de ez csak az egyik apróság,van még egy csomó.....

próbálom nyugtatgatni magam, mert nagyon stresszes vagyok,

megfordult már a felemben hogy elkezdek cigizni, mert az megnyugtat ahogy mondják,és az öngyilkosság gondolata is felmerült bennem, meg hogy ha vagdosnám magam, de nem tettem még meg, mert van bennem annyi hogy ne tegyem meg, de egyre rosszabb ez az egész,

mit csináljak? valami gyógyszert, nyugtatót szedjek?

a válaszokat előre is köszönöm...

14/L



2013. febr. 28. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Próbálj meg lazítani, mert tönkremész bele. Hallgasd meg a you-Tubon a "Próbálj meg Lazítani c. Hofi dalt Ősrégi de jó.

Jut eszembe: ha tényleg nálad volt a pendrájv, miért is nem adtad vissza a tulajnak? Azt hihették, hogy még nálad van, és nem is keresték. Mondom, ne sztesszelj!

2013. febr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azért nem adtam neki vissza mert ő tette bele a gépbe, és ő még ott volt mikor én elmentem,
2013. febr. 28. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!