Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szeged szociális fóbia, agora...

Szeged szociális fóbia, agora fóbia, szorongás, félelem van valakinek? Szegeden vagy környékén van másnak is hasonló?

Figyelt kérdés
Ha igen privátot is írhatsz, jó lenne megismerni mást is hátha úgy könnyebb.

2013. márc. 7. 12:13
 1/5 A kérdező kommentje:

Csongrád megye is "játszik" de írhat bárki.


Van valaki Szegedről aki ebben "szenved"? Szívesen beszélnék valakivel mert nekem is ez van.

2013. márc. 7. 12:28
 2/5 anonim válasza:
Pánikbeteg vagyok, ami lassan agora fóbiát is eredményez nálam, elég sz@r, és csak súlyosbodik. Bár én Borsod megyében élek.
2013. márc. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én Szegeden lakom, szerintem szociális fóbiám van.

Folyton azon görcsölök, hogy mit gondol rólam akár egy vadidegen az utcán. Például amikor hazafelé jövök az iskolából... na az egy tortúra. A buszon nagyon kényelmetlen, feszült és ideges vagyok (ha olyan 8-10 ember van csak kb, akkor elviselhető). Sőt, ha kb. 4-en vannak csak (ez nagyon ritkán van), akkor kimondottan megkönnyebbülök. Aztán amikor sétálok, nagyon képes vagyok bestresszelni, amikor előttem/mögöttem megy 1-2 ember. A legdurvább, hogy szarabb napjaimon az elmenő autóktól is stresszelek, figyelem, hogy a benne ülők néznek-e. (Persze azért a legtöbbször nem ilyen rossz a helyzet.) És szinte hallom, ahogy mondjuk a mögöttem sétáló arra gondol, hogy "olyan csámpásan megy, hogy mindjárt elesik" meg ilyenek.

És akkor ezzel még el sem mondtam mindent.

15/L

2013. máj. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szegedi vagyok hasonló problémával , kicsit régi a kérdés de most találtam rá..
2013. júl. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hm, tényleg régi a kérdés, de azért írok én is. Engem most vettek fel Szegedre az egyetemre, eléggé félek az új helyzettől, mivel az összes, amit felsoroltál "jelen van az életemben". Jó lenne erről beszélni valakivel. :)

23/N

2013. aug. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!