Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen személyiségtípus,...

Milyen személyiségtípus, illetve személyiségzavar-e ez? Lásd alább.

Figyelt kérdés
A kérdés pusztán annyi, amennyi fent, nincs vele szoros kapcsolatunk, egyszerűen érdekel, mi ez. Az illető 36 éves, hímnemű. Saját jelzőim rá: az alázat hiánya, gőgösség, okoskodás. Az élet apróságaiban. Példák: 1) Ő: -ezzel az eseménynel még ne foglalkozzunk, még csak február közepe van. Mi: - nem, március közepe lesz lassan. Ő: jóvan, nem mindegy február van vagy március? 2) Mi: légyszives hozd ide a rácsot. Ő (elmegy, visszajön) : ott nincs. Mi: de, ott van. Ő: nem, nincs. (Ott volt, szólunk, szemüveg kéne neked, ő mérgesen: ki akartok oktatni???) 3) Ő: nem mondtátok, hogy a szekrényben vannak a papírok. Mi: ...nem elégszer, 3X is. Ő: szó nélkül elmegy, dühösen. (Ebből a nincs ott, nem mondtátok cuccból végtelensokat sorolhatnék és MINDIG ez a vége). 4)szólunk: ne menj lakott területen belül 80-nal. Ő: de, hát én jól vezetek, úgysem fognak meg, nem ütök el semmit (aztán meg dehogynem). 5) Ő: majd én megnézem, mi baja a konnektornak- és elkezdi egy vasdarabbal piszkálni. Mi, ordítva: NEEEE! AGYNCSAP a 380! Ő: áááá, engem nem, jó fizikumú vagyok (mázlija volt, csak kicsit rázta meg). Mondtuk, áramnak köze nincs a fizikumhoz. Ő: dehogyisnem, hogyne lenne. 6) elszúrt egy tervrajzot, mondtuk javítsa ki, visszadobja a megrendelő. Ő nem, dehogy majd én elmagyarázom, hogy később kijavítom, nem olyan nagy baj ez. Megérti ha én mondom. Mi: oké. Megrendelő visszadobta az egészet, az anyagi kár jelentős. Kiegészítés: illetővel esély nincs megbeszélni ezeket a helyzteket, ha kritikát kap bármilyen finoman, vagy kioktatásról magyaráz, vagy szó nélkül lelép a mondtaod közepén. Nos, ez milyen defekt? :)
2013. márc. 9. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem személyiség zavaros defekt. Egyszerű nagyképűség.:)
2013. márc. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nárcisztikus személyiségzavar
2013. márc. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!