Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jól gondolom, hogy aki egyszer...

Jól gondolom, hogy aki egyszer depressziós lett, az utána sosem lesz már "az igazi"?

Figyelt kérdés
Vagyis hiába gyógyul ki, sosem lesz olyan gondtalan, mint amilyen előtte volt.
2013. márc. 15. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, én magamon így tapasztalom.
2013. márc. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen, aki agyban eldöntötte hogy meg akar gyógyulni és helyre rakja az életét akkor annak minden jó lehet.
2013. márc. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személy szerint az életem legszebb három éve jött a másfél éves elég komoly depresszióm után. Most mondjuk megint olyan "középszarul" érzem magam, de ezáltal azt cáfolnám, hogy az ember sosem lesz már az igazi. Jobban is lehetsz még sokkal, mint azelőtt! Nem ezen múlik.
2013. márc. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Legszebb három év? Ez aztán biztató...
2013. márc. 15. 18:21
 5/10 anonim ***** válasza:
rosszul gondolod..
2013. márc. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Ha eltörött a lábad, de összeforr, akkor is törött, de javított lábú leszel. Szerintem is minden betegség rajtunk hagyja a nyomát valamilyen mértékben.
2013. márc. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az ember alapból sem ugyanaz egyik nap sem.egyik nap jókedve van, másiknak már nem, és már nem ugyanaz.nyilván változtat a személyésigén ez is, ugyanugy mint minden más. de ez a tény nem zárja ki hogy akár boldogabb lehessen valaki mint a depresszió előtt például..az az "igazi" meg nem létezik és sose létezett... azt inkább "mindig másnak" lehetne hivni de jó megfogalmazás arra sincs..viszont ha te vagy depressziós orvosilag igazoltan és ugy gondolkodol (már pedig úgy) hogy nem lehet jobb az életed, az 100% hogy nem is lesz, még olyan sem mint a számodra igazi"nak tartott megfogalmazásban sem...
2013. márc. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18:21, még nem haltam meg. Lehet, még több legszebb évem ezután is.
2013. márc. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még jobb is lehet, ahogy már írták. Magabiztosabb lettem, jobban megismertem magam, csak több lettem. Akkor vagy igazán gyógyult, ha így érzel.
2013. márc. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nálam igen
2016. márc. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!