Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan aki evészavaros...

Van itt olyan aki evészavaros volt de visszaesett?

Figyelt kérdés

Néhány havonta, félévente, évente visszaesek. Sajnos most megint sikerült.

Pedig szerelmes vagyok, másfél éve járunk barátommal, tökéletes minden, egyetemre felvettek, jól teljesítek, családi problémák nagyjából megoldódtak.


A fő probléma mindig a külsőm. Kövérnek látom magam, mindig ezen jár az agyam. Barátom nem engedi,hogy többet fogyjak, szerinte így jó vagyok, de szerintem ez nincs így.

A másik része a dolognak, hogy bármilyen csúnyának és kövérnek érzem magam..a férfiak beszólogatnak nekem az utcán, füttyögnek, tömegközlekedésen molesztálnak. Itt volt egy kérdés a téma kapcsán pár napja, ugyanígy vagyok én is.

Kezd kellemetlen lenni, nem tudom ennek köze van-e a visszaesésemhez.

Szerintetek hogyan tudnék végleg kimászni ebből?



2013. márc. 22. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Menj el vele orvoshoz. Ha az életed tényleg ennyire jól alakul,és ennyire jó fej a barátod is,akkor egyrészt tartozol a családodnak meg a pasidnak annyival,hogy teszel azért,hogy jobb legyen. Mert ugye tudod,hogy most nem teszel semmit? Más nő örülne,ha a párja biztatná. Tedd meg értük azt,hogy elindulsz az úton,de persze nyilván elsősorban magadért. Ne bántódj meg, de amit csinálsz,az lustaság. Ezen kattogsz, de nem ez a világ legfontosabb dolga.

Azt nem írod,mennyi idős vagy,de azt jobb,ha tudod,hogy az utcán ha valaki rád néz,akkor 99.99% az esélye,hogy két másodpercnél tovább nem foglalkozik veled. Akkor miért érdekelne bárki véleménye is,akivel nem élsz együtt,akivel nincs napi,személyes kötődésed meg kapcsolatod? Hülyeséget csinálsz... térj magadhoz egy kicsit,de tényleg! Nem bántásból mondom,de ez hálátlanság. Tényleg szerető emberek vesznek körül,akkor meg nem nyávogni kell és kattogni,ha ki akarsz ebből jutni,akkor csináld végig!

2013. márc. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Voltam sokkal rosszabb helyzetben is, zárt osztályról nyíltra, majd rendes belgyógyászat, tündérhegy.. sok mindenen átestem már.


Tudom, hogy nem kéne ennyit foglalkoznom a külsőmmel, de ..nem is tudom mit mondhatnék. Úgy érzem tökéletesnek kell lennem. Az igaz, hogy ha szeret a barátom,akkor csak neki kell megfelelnem, viszont én mindenkinek akarok..ami meg nehéz, mert minden embernek más az ízlése..szóval ugye ez akkor tök ambivalens..


Voltam hétfőn a régi orvosomnál, de csak a szokásos dumával jön, hogy foglaljam le magam, meg ilyesmik.

2013. márc. 22. 10:29
 3/5 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok egyébként.
2013. márc. 22. 10:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok okosságot nem tudok mondani, de mindenképpen fogjál neki jógázni. Az kitisztítja az elmédet és pozitívan gondolkodsz majd.
2013. márc. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hasonló a problémám nekem is, egyszerűen nem látom magam "megfelelőnek"- hiába is mondják, hogy sovány vagyok vagy szép... nagyon nehéz ezen a gondolkodáson változtatni :( Azt hiszem a barátok, szerelem segíthet - kicsit - teljesen csak magamon múlik- persze elméletben könnyű minden :|
2013. máj. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!