Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 4szer volt a mento edesanyamna...

4szer volt a mento edesanyamnal,2 het kardiologia, eredmeny negativ, verkep szinten. Tegnap ujra bevittek, ekg, ver ok! Most tudore gyanakodnak, csak ugy rosszul lessz es reszket. Nem panikroham e?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Miben áll a rosszullét? Mit érez?
2013. ápr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

De igen, a pánikroham is ilyen.

Én magam egy teljes "szívinfarktust" produkáltam le a rohamaim során. Ugye akkor fogalma nem volt senkinek, hogy mi ez, engem is kivizsgáltak, de nem találtak semmi másra utaló jelet. Így igazolódott a pánikbetegség.

Szúrt a mellkasom, kisugárzott a hátamba, alig kaptam levegőt, úgy éreztem, hogy kiugrik a szívem a helyéről és szabályosan halálfélelmem volt, úgy éreztem, hogy ott rögtön meghalok.


De az a biztos, ha minden fajta vizsgálatot elvégeznek.

2013. ápr. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ágh Ferenc válasza:
Nem volt a közelmúltban valami nagyobb bonyodalom? Rendszerint a stresszes problémák akkor jönnek elő, mikor a kiváltó ok megszűnik! Tehát ilyen pánikroham szerű érzés is inkább akkor jellemző mikor valami nehéz időszak leesik a válláról!
2013. ápr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ágh Ferenc válasza:
Egyébként a 2-es leírása teljesen jellemző!
2013. ápr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amikor jön a roham fel is?Nekem voltak panikrohamjaim,akkor meg szedültem,gyomorgörcsök voltak,v. hirtelen hasmenes,olyan erzes hogy arrol a helyröl ahol epp voltam menekülni kell,ez jar a panikkal.4 evig majd kigyogyultam.Utanna nagyon hasonlo kezdödött egy nap,hirtelen szivveres,farkas ehseg,hanyinger,vernyomas emelkedes,reszketes,belsö nyugtalansag,de egyaltalan nem hasonlitott panikrohamra,igy leirasban igen,de maskepp ereztem magam,majd kiderült hogy progeszteron hianyom van,2 honapig szedtem most jo.Az is lehetseges hogy anyukad a valtozo korba megy,nem irtad hany eves,mindenesetre egy hormonvizsgat kellenne csinaljon.Sok klimaxos nönel jelentkezik,deprsszio,felelelm,panik,ekkor az orvosok rögtön pszihiatriara küldik a beteget,ami teves.Ma mar Mo.-on is lehet venni termeszetes progeszteront,mondjuk a szintetikus hormonokat en sem szeretem.
2013. ápr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyij percben semmi baja,aztan szol h.rosszul erzi magat!a pulzusa megno,hanyingere van és nagyon reszket!elsapad es a mellkasat fajlalja!kb.30percig tart!tegnap a pszihiatrian lett rosszul,de meg az ugyeletes is megijedt!azt mondta nem hiszi h.panikroham.de akkor hat mi??mikor itt a neten pont ezek a tünetek a jellemzök!
2013. ápr. 6. 07:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Pedig nagyon illik rá: a pánikroham olyan 30 percig tart, aztán enyhül. A szívroham az tartósabb, ráadásul utólag is kimutatható. Történt valami rossz esemény nálatok a családban?
2013. ápr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet,h van egy vérnyomás ingadozása,leesik v.felszalad a vérnyomása,amitől ha megijed romlik az állapota.
2013. ápr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én evés után lettem rosszul.tünetek:erős mellkasi fájdalom ami kisugárzik a hátba karok zsibbadása szédülés szemhomály hányinger fulladás 200 as pulzusnál halálfélelem lábösszerogyás beszélni nem tudtam 240 nél éreztem hogy megszakad valami ez kb2 5 órán át tartott .nem készült ekg időben .azóta teljes korlátozás .mi lehet ez ?
2018. szept. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!