Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális hogy így gondolom?

Normális hogy így gondolom?

Figyelt kérdés

A volt sulimban az egyik gyerek 15 évesen felkasztotta magát, mert elhagyta a barátnője. Én ezt nemtartom normálisnak, sőt elítélem ilyen fiatalon eldobta az életét ilyen fiatalon 1 csaj miatt. Mindenki mondogatja h jajj szegény szerencsétlen stb de engem nemhat meg mert sztem hatalmas hülyeséget csinált.

Normális az elgondolásom?


2009. szept. 24. 15:45
 1/10 A kérdező kommentje:
bocsi a szóismétlésért nem olvadtam át mielőtt kiírtam :S
2009. szept. 24. 15:47
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

nekem volt egy fiú osztálytársam, összeveszett barátnőjével és kiugrott a 8.ról. Mire leért barátnője addig osztálytársam is a betonba....

Mindkettőt nagyon sajnáltam, hisz nem tudhatjuk mi jár annak a fejében aki annyira elszánt, hogy eldobja az életét. Persze ez nem normális, de ítélkezni sem szabad.

Vannak gyengébb emberek, aki a legkisebb megpróbáltatásokat sem bírják, vannak viszont akik a földet is el tudnák cipelni a hátukon.

27/N

2009. szept. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én tovább megyek. Szerintem akinek egy viszonzatlan szerelem többet ér két hét szomorkodásnál, annak nem pár kell, hanem pszichiáter.
2009. szept. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Normális, hát nem lehet mindenkivel együttérezni.
2009. szept. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jó,és ha az anyja nem viszi el pszichiáterhez illetve nem engedi el ?? Mert van olyan is, itt az élő példa, én!

13/L

2009. szept. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ráadásul emiatt veszett össze miattam a barátnőm, mert én nem sajnálom...
2009. szept. 25. 14:41
 7/10 A kérdező kommentje:
velem*
2009. szept. 25. 14:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Hülyeség egy szerelmi csalódásba belehalni.
2009. szept. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kapcsolatok jönnek-mennek, de életünk csak egy van.
2009. szept. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Remélem, a lányt nem hibáztatják, amiért nem kezdett el szánalomból hazudozni neki:/
2009. szept. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!