Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ismeri és szedi valaki a...

Ismeri és szedi valaki a Rhidolin kapszulát? Megéri kiadni érte 10 000 ft-ot? Milyen hatásai vannak? Enyhe szorongásra, pánikzavarra használnám.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 19. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
A Te egészséged, a Te pénzed. De nem kellene előbb egy szakemberrel konzultálnod? Ráadásul a pánik, meg a szorongás, nem gyógyul meg egy havi gyógyszertől. Lehet, hogy hónapokig, évekig szedned kell. És akkor már annyiszor 10000.- A szakorvos által felírt antidepresszáns meg alig 500.-. És ha netán a rivotril is elég lenne neked, akkor 55.- ft/hó
2013. ápr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jártam már orvosnál, persze hogy egyből tömni akart gyógyszerret. Azt inkább kihagynám az életemből, mégha 55 ft. lenne a rivotril is. Amit igen jól ismerek. Ápolónő vagyok, nem egy ember gyomrából mostuk már ki aki ezzel akart öngyilkos lenni. Annyira nem súlyos a helyzet! Szerencsére nem egy komoly pánikbetegségről van szó. A természetes megoldások híve vagyok. És nem mellesleg van egy 3 hónapos babám, akit még szoptatok, bár már úgy néz ki nem sokáig tudom. Úgyhogy utána szednék csak valami természetes dolgot. Nem akarok függő lenni, meg évekig tartó leszokással kísérletezni. Ne vedd támadásnak ezt kedves válaszoló! Csak minek nyúljak egyből a kemény gyógyszerekhez, ha van természetes megoldás? Még ha drágább is. olyanok véleményére vagyok kíváncsi aki használja ezt, és hogy tényleg jó hatása van-e?
2013. ápr. 19. 15:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárba árulnak Béres B6 vitamint 30 Db-os! 411 ft, Én olyat szeddek szorongásra napi 2-3 Db-ot! :)

Mellé szedjél Magnéziumot is Omega 3-at! :) banánt! :)

Hát én nem ismerem azt amit linkeltél szóval nem tudom hogy milyen a hatása :)

2013. máj. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!