Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan dolgozzam fel Édesapám...

Hogyan dolgozzam fel Édesapám halálát?

Figyelt kérdés

Azért írtam ebbe a kategóriába,mert már megakarok halni és vagdosom magam meg döfködöm magamba a kést(a döfködés esetén csak fáj,de kisebb karcolások híján nem történik nagyobb baj)és úgy érzem már nincs értelme élnem..

Nemrég halt meg 2 héttel ezelőtt és ő volt a mindenem..

A kedvéért bármit megtettem volna és ő volt az egyetlen vigaszom. Mindenről tudtunk beszélgetni és szombaton még vidám volt,de vasárnap meghalt.. Még délben sem hittük,hogy meg fog halni erre 13:00 körül meghalt hasfájásban..

Anyutól irtózom,undorodom tőle mert nem főz,nem dolgozik semmit se csinál itthon.. Utálom már kiskorom óta..

És apuval ezt mindig megbeszéltük,hogy miért ne utáljam meg minden és mindig kibékültem vele,de nem tudok mit kezdeni az érzéssel undorodom tőle..

Megkért,hogy aludjak egy ágyba vele(franciaágyon) és apu helyén aludtam ahol meghalt és rengetegszer felébredt hétfő hajnalban mert neki sürgős sírnivalója van és fel kell engem ébreszteni,de én nem voltam magamnál akkor mert apuról álmodtam mindenfélét és olyan jó volt erre meg az a rib@nc felébreszt..

Amúgy jó tanuló vagyok minden este futok,jó hangom van,2hangszeren játszok,és verset illetve mesét írok.

Ezt azért írtam,hogy tudjátok,van hobbim,de úgy játszok2 hangszeren,hogy nem kaptam egy rohadt tanárt sem..

A bátyámnak le kellett mondania a továbbtanulásáról,mert nincs rá pénz és az a kurv@ még dolgozni sem tud,csak itthon mereszti a pi-csáját.. Gyűlölöm.

Hogyan dolgoztátok fel édesapátok halálát? Nehéz volt?

Rosszat akaró,engem leszidó ocsmároló,troll válaszokra nem vagyok kíváncsi.. Csak olyan írjon,aki tapasztalt ebben és tud segíteni. Köszi



2013. ápr. 19. 17:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Jahh és bocsi,szívinfarktusba halt meg apu,csak nem a szíve fájt,hanem a hasa reggel óta.
2013. ápr. 19. 17:08
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Először is fogadd részvétem! Talán...nem is a részvét a jó szó mert fogalmam sincs nincs mész keresztül. Ha elovasod amit tanácsolok azt megköszönöm. Kérlek ne csinálj semmi rosszat magaddal! Gondolj bele mi lenne ha Édesapád látna hogy mi lett az Ő szeretett Kislányával! Borzalmas lehet amin keresztül mész. Édesanyád a lehető legrosszabb dolgot teszi szerintem. Melletted kéne állnia most. Próbáld barátokban keresni a támogatást és azt a néhány jó szót amit szükséged van. NE aludj Édesapád helyen szerintem....sok kitartást kívánok Neked!
2013. ápr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. ápr. 19. 19:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Én vagyok az előző. Kérlek (persze csak ha nem nagy kérés) majd írj meg hogy vagy! Ha kéne pár jó szó írj nyugodtan. Akár ide akár üzenetet.
2013. ápr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
írtam egy privátot. de nem tudtam befejezni mert ez a hülye rendszer elküldte magától, vagy mellényomtam, vagy ilyesmi. Minden esetre az emaiem után azt akartam írni, hogy bármikor nekem is írhatsz ha kell valaki aki meghallgat!
2013. ápr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!