Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a fene ez? Vmi kényszerbete...

Mi a fene ez? Vmi kényszerbetegség? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Röviden és tömören rágom a hajam. Undorító, annak is tartom, sokat eszek, mert addig sem azzal foglalkozok, de ha egymagamban vagyok nem tudom megállni, egyszerűen muszáj. Gyakran észre sem veszem. Hogy szokjak le róla? :S
2009. szept. 25. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hmm. és ha rágóznál? akkor végülis rágsz valamit, és a szádba se veheted a hajadat, mert beleragad...
2009. szept. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Igen, a rágó jó ötlet. :D Igen ez egy tipikus kényszerbetegség, nehéz róla leszokni, próbálj odafigyelni rá, és ha észreveszed, hogy csinálod, tudatosan hagyd abba. Nehéz lesz eleinte, de ha odafigyelsz, könnyen leszokhatsz róla. Csak akarat kérdése
2009. szept. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy jó ideig én is kéynszercselekvő voltam.Nagyon nehéz leszokni.De már majd megőrültem tőle,és arra gondoltam:"ki vagyok én hogy olyat csináljak amit nem akarok?"
2009. szept. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!