Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha képes vagyok kiborulni...

Ha képes vagyok kiborulni rendszeresen amiatt, hogy nincs jó külsőm, érdemes pszichologushoz fordulni?

Figyelt kérdés
Rengeteget edzek, és semmi hatása nincs, képes vagyok túlhajszolni magam, és folyton csak arra tudok gondolni, hogy pocsékul nézek ki. Ezzel kell szakemberhez fordulni?

2013. ápr. 21. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Kár lenne a pénzért, van egy sokkal egyszerűbb megoldás. Állj a tükör elé, és mondogasd, hogy szereted magad! Nem viccelek...ahelyett, hogy csak arra gondolsz, hogy pocsékul nézel ki, gondolj arra, hogy jól nézel ki. Még ezt a pici plusz energiát iktasd be két edzés közé. Amúgy az, hogy felismered, hogy ez egy probléma, azt jelenti, hogy nincs is akkora baj.
2013. ápr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Inkább valami önismereti tréning tenne jót. Sportolj a mozgás és az egészséged kedvéért, de ne azért, hogy a pasiknak jobban tetszél. Legeslegfontosabb, hogy te magad jól érezd magad a bőrödben, az hogy másnak ez bejön-e vagy sem az másodlagos.

Légy tisztában az értékeiddel és a hiányosságaiddal, a jó és rossz tulajdonságaiddal és ne csak azon filózzál, hogy mekkora a feneked.

2013. ápr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Suliban ingyen tudnék dokihoz fordulni, és próbálok ellenállni, meg meggyőzni magam, de már évek óta ez megy, és mindig visszaesek, ezt már néha nem bírom idegekkel.
2013. ápr. 21. 21:14
 4/5 anonim ***** válasza:

persze. legyél bátor. azért van ott, hogy fordulhass hozzá.


egyébként a jó külső nagyon relatív. attól függ kihez méred magad...

2013. ápr. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már ráálltál a pályára. Menj végig rajta, hogy megnyugodj, mindent megtettél. Ártani biztos nem fog!
2013. máj. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!