Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám elérni hogy ne...

Hogyan tudnám elérni hogy ne érdekeljen mások véleménye (súlyos beszédhibám van)?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Jelenleg gyesen vagyok az ikreimmel, ők 4 évesek.Ma reggel a kislányomtól hallottam, "milyen fura ez a nő, olyan furcsán beszél", ezt sajnos rólam mondták, ő meg hallotta, gondolom, magától nem mond ilyet egy gyerek. Szülés után autoimmun beteg lettem, a dadogásom skandálássá fajult és nagyon bánt, hogy mindig ezt hallom, furán néznek rám az emberek...nagyon kikészültem ettől. Ti mit tennétek a helyemben? Elengednétek ezeket a fületek mellett?
2013. ápr. 26. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Engedd el nyugodtan a füled mellett a megjegyzéseket. Egyáltalán ne törődj velük! Semmit nem tudnak rólad azok az emberek, akik megjegyzést tesznek...tehát érdemtelen ilyenekkel foglalkozni. :)
2013. ápr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Idegenek véleményére nem kell adni! A hozzátartozóid, barátaid meg úgyis tudják, mi a helyzet.

Esetleg beszédtechnika-tanár vagy logopédus tudna segíteni Neked? Nem ismerem a betegségedet, így nem tudom, ezért kérdezem.

2013. ápr. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
SMultiplexem van. Megpróbálom a logopedust.
2013. szept. 20. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!