Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kb.3 hete nem tudom magam...

Kb.3 hete nem tudom magam rendesen kialudni, rémálmaim vannak, forgolódom. Mi lehet ennek az oka? Már nagyon fáradt vagyok.

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Első kérdés,hogy hány éves vagy? Ha az ember zűrös naapokat vagy heteket él meg,akkor talán meg lehet fejteni az álmatlanság okát!!Ha mostanában nem történt semmi olyan dolog,ami szokatlan az életedben,munkahelyi stressz,vagy ha tanulsz,akkor a túlhajszoltság is okozhat álmatlanságot!Én is voltam hasonló helyzetben..pontosan a felsoroltak miatt..és alig tudtam aludni..de elmúlt és magától minden rendbejött!Ha viszont nincs igazából kiváltó ok..és ezt csak akkor tudod meg,ha jól utána godolsz a dolgaidnak,akkor keress fel egy orvost...!!
2009. szept. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valami biztos nem stimmel az életeddel.Vagy nem sikerült valami,vagy valamitől tartasz,vagy lelkiismeret furdalásod van,de mindenképpen valami aggaszt téged.Te tudod mi lehet,gondolkozz el ezen.
2009. szept. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!