Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipolásris betegségem van,...

Bipolásris betegségem van, vki szenved még ilyenben?

Figyelt kérdés
Sziasztok szükségem lenne vkire aki szintén azon meg át amiken én , mert nem szoktam megnyílni ezzel a problémámmal kapcsolatban és emiatt mert a környezetemben senki nem tudna megérteni vagy nem ért meg nagyon magányosnak érzem magam

2013. máj. 10. 16:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
Mennyi idős vagy és orvosi diagnózis van róla? Azért kérdezem, mert manapság az összes tini, fiatal azt hiszi, hogy ez a baja.
2013. máj. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
diagnosztizálták. 18/l
2013. máj. 10. 16:47
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
Szia! Nekem nem diagnosztizálták és orvoshoz sem mentem de a 'bölcs' internet(..)diagnózisa szerint elképzelhető hogy én is hasonló dologgal küzdök mint Te. Tudom hogy nem szabad arra hagyatkozni kizárólag de elég sok tünet, jel illik rám. 17/L
2013. máj. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
8%
Leginkább miben nyilvánul meg, tüneteid? Gyógyszert kapsz rá? Lehet, hogy pszichológus sokat tudna segíteni vagy egy közeli bizalmas, akivel beszélni tudsz erről.
2013. máj. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
11%
Na pont ezért kérdeztem, mert nem az interneten kell diagnosztizálni magatokat. :)
2013. máj. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó! :) Én vagyok a 3. Nem a net alapján állítom fel a diagnózist de ha elfogadom ha nem akkor is passzolnak a dolgok. Talán nem bipoláris depresszió de valami nincs rendben az biztos...
2013. máj. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ó én már rég nem élnék, ha minden, ami rám illett igaz lett volna. :D Úgyhogy ezért kell, ha van egy gyanúd, hogy ez a bajod, akkor elmenni szakemberhez.
2013. máj. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az tuti h én is 2méter mélyen lennék de ezek illenek akkor is....:( talán tényleg a doki lenne a legjobb ötlet.
2013. máj. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
orvos diagnosztizálta
2013. máj. 10. 18:14
 10/15 anonim ***** válasza:
Na nem válaszolsz? :) Így nehéz segíteni.
2013. máj. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!