Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyűlölöm magam. Mit tehetnék?

Gyűlölöm magam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, foghatnám a tinédzser korra is, de ahhoz már túl hosszú ideje van így.

A szüleim alkoholisták, ez természetesen nyomott hagyott bennem, nem igazán kaptam igazi támogatást, se őszinteséget tőlük, így nagyon magamba zárkóztam. Mindig mindenért magamat okoltam, s ez a mai napig így van. Utálom magam, utálom az életem, nem hiszem el, hogy van bármi is, amit lehet bennem szeretni. Van egy-két barátom ugyan, de velük is nagyon utálatos tudok lenni, pedig tényleg nem akarok. Folyton rám tör az agybaj, olyankor nagyon tudok bökni, megbántok másokat, és csak még jobban gyűlölöm magam. El nem tudom képzelni, hogy lehet elviselni engem. Próbálok rendes és kedves lenni, de mindig jön valami, ami miatt magamba zuhanok, és kezdődik minden előröl...

Mi az istent tehetnék? :(



2013. máj. 12. 23:43
 1/4 anette_o válasza:
Egy eros elhatározás kell...rengeteg akaratero és kitartás!
2013. máj. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ismerős:(
2013. máj. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Jaj szegényem. Tényleg nagyon sajnálom, h ilyen helyzetben vagy. Az nagyon fontos, h az ember szeresse saját magát.. hogyan is várnád másoktól h szeressenek, amég te sem szereted magad..?

Fogadd sok szeretettel:

https://www.youtube.com/watch?v=IYEdqTDegbo&feature=youtube_..

2013. máj. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem menj el pszichológushoz. Jobban meg tudják mondani mint mi. És nincs benne semmi szégyen!
2013. jún. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!