Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki valamilyen személyiségzava...

Aki valamilyen személyiségzavarban szenved, mennyire lehet kiszámíthatatlan, ha pl. nagyon ideges lesz valamiért?

Figyelt kérdés

2013. máj. 14. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ, milyen személyiségzavarban szenved.


[link]

2013. máj. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem szorongok, mégis eléggé kiszámíthatatlan vagyok, mert manipulatív vagyok. Sokszor hirtelen felidegesít valami apróság, de ritkán szomorít el valami (ha valami igen, az tartósan, de szakaszosan jön csak elő) és az is idegességet szül.
2013. máj. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen a kórképe. Nekem disszociatív személyiségzavarom van, változó, hogy hogyan reagálok. Függ attól is, hogy melyik személyiség van éppen jelen. Van, amikor higgadtan kezelem a dolgokat, máskor pedig egy apróság miatt is ölni tudnék. :S Igaz, bipoláris zavarom is van, gondolom ez is közrejátszik abban, hogy egyszer ilyen vagyok, egyszer olyan. Mikor "elgurul a gyógyszerem", akkor elég bolond vagyok, de utána megbánom, hogyha a "ronyó" közben megbántottam valakit.


21/f

2013. máj. 15. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!