Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nemrég volt 1pánikrohamom és...

Nemrég volt 1pánikrohamom és iszonyatosan rossz volt. Azóta is a gombóc ott van a torkomban és szorongok. Hogy szabaduljak meg ettől? Attól félek h ezzel a szorongással előidézem a következőt.

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Jogos a félelmed. Saját magad generálod majd a következőt.

Próbáld meg elterelni a figyelmed, film, zene, sport.

Ha nem sikerül, keresd fel az orvost.

2013. máj. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok.. Mennék én is orvoshoz, de a szüleim nem visznek el, merthogy "be beszélem és nincs semmi bajom ".. na Ja.. nem merek felülni buszra, mert olyan pánikbeteg vagyok rajt, hogy az valami borzasztó... Nyáron meg megyünk 5-6 órás távolságra..busszal..már előre rosszul vagyok... És hiába próbáljuk ( legalábbis en) kontrolálni magam, megnyugtatni...semmit nem használ, kényszert érzek, hogy le kell szallnom a buszról, ki kell mennem óráról, mert nagyon hányingerem van, smi persze nincs csak ezt érzem, mert hányni nem tudnék... Szóval megértelek!!! És remelem jobban leszel!!!

17/l

2013. máj. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Velem ez 3napja történt. Elzsibbadt kezem, lábam, nem kaptam levegőt, szúrt a mellkasom, azt hittem meg fogok halni.Abban bízok h túl friss még az élmény és azert félek ennyire és ez fokozatosan el fog múlni...mert egy pánikroham még nem betegség...remélem!
2013. máj. 14. 21:56
 4/6 anonim ***** válasza:
2. előtte bevehetsz egyszeri alkalomra egy frontint, lehet el fogsz aludni,de elnyomja a pánikot. 0.25-ös elég.
2013. máj. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2-es, egyedül miért nem mész orvoshoz? 17 vagy nem 10! Legyél már kicsit önálló, főleg, ha már így látják a szüleid, hogy semmi bajod, de te meg tudod, hogy de van.

Megértelek téged is, meg a kérdezőt is, nekem is volt már pár pánikrohamom. Olyankor próbálok mélyeket lélegezni. Akkor szokott előfordulni, ha több a számonkérés, és nem tudok eleget mozogni. A mozgás nagyon jót tesz, meg ahogy már mondtam, az orvos...

Jó, még én sem voltam, de már tervezem a dolgot ;)

2013. máj. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A légszomjra van egy bevált gyakorlat: papírzacskót húzz fejedre, hogy a széndioxidot lélegezd be. Szakembertől tudom. Furcsa, de használ.

Mindenki figyelmébe ajánlom Richard Bandler Élj úgy, ahogy szeretnél című könyvét. Segíteni fog, megtanít hasznos módszerekre.A kötetben Richard Bandler, az NLP társalapítója leghatékonyabb gyakorlatait gyűjti egy csokorba. Megmutatja, hogyan lépjünk túl régi, rossz szokásainkon, döntéseinken; hogyan jussunk túl az előttünk álló, többnyire nem túl kellemesnek tűnő feladatokon. Tanácsait megfogadva több időt áldozhatunk szeretteinkre és azokra a dolgokra, amelyek örömet okoznak nekünk mindössze azáltal, hogy megváltoztatjuk gondolkodásmódunkat és más nézőpontból tekintünk életünkre. A módszer segítségével az olyan problémák is eredményesen kezelhetők, amelyek gyógyításához korábban a legképzettebb pszichológusoknak is hónapokra volt szükségük: a legtöbb fóbia nem egészen egy óra alatt teljesen kikúrálható, az apróbb napi félelmek és negatív gondolatok pedig akár percek alatt is eltörölhetőek. Egyszóval bármin is szeretnél változtatni, bármit is szeretnél elérni, Richard Bandler segít neked!" Sanos, elég drága.

"

2014. szept. 24. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!