Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 16/l vok és antiszoc. Nem...

16/l vok és antiszoc. Nem szeretem az embereket, sőt kellemetlenül érzem magam, ha beszélgetnem kell. Nem beszélek senkinek sem a problémáimról. Sokszor vagyok melankólikus, sokszor szembe jut az öngyilkosság. Szinte sosem nevetek. Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 22:28
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Már barátaim sincsenek:S
2009. okt. 2. 22:29
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

nem is kell szeretni az embereket, túlnyomó részük undorító, aljas, vagy csak idióta. én sem szeretem őket.

antiszociálisnak nem mondanám magam, viselkedésileg, de az is voltam jópár évig.

van problémád is, vagy csak úgy? :)

2009. okt. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
92%
Ez személyiségtípustól függ. Van, aki imád bulizni és emberek közt lenni, van, aki inkább elmereng gondolataiban, és kevésbé szereti a társaságokat, és hajlamos a depresszióra. Ezt hívják melankólikus embertípusnak, és ugyan nem túl sok, de vannak még hasonló gondolkodású emberek, mint te (köztük én is). Próbálj meg ilyen emberekkel beszélgetni, rájössz, hogy vannak közös témáitok, és ki fogsz jönni ezekkel az illetőkkel.
2009. okt. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Normális ez a depresszív viselkedés?Az emberektől való elfordulásom?Meg az h nincsenek barátaim?Sosem vagyok boldog?Mndenkinek az élete olyan mint az enyém vagy én vagyok a hülye?
2009. okt. 2. 22:35
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
persze hogy nem normális, de valamilyen szinten érthető, mert nagyon bealjasodott a világ. meg kell legyenek a módszereid arra, hogy kivédd ezeket a dolgokat, és jól érezd magad a bőrödben.
2009. okt. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Na végre egy normális társaság jött itt össze. :) Nem a szokásos "szedjél gyógyszert!" meg hasonló baromságok.

Nem is írok semmit, tökéletesen egyetértek az első két válaszolóval.

2009. okt. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

majd jönnek azok a kommentek is, hogy biztos emós, szefós, meg ilyesmi, de ők most kocsmában vannak. :)

amúgy egy másik 16/L-nek már ajánlottam, olvass Eckhart Tolle-t.

2009. okt. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
88%

Pontosan. A legtöbb válaszadó aki eddig írt teljesen jól írta le az egészet, és nem az álszentség maszkja mögé bújva írt le valami véleményt, vagy esetleg két bulizás között betévedve a gép elé valami értelmetlen tartalom nélküli kritikát (á'lá anyázás).

Visszatérve a kérdezőre: ha nagyon magányosnak érzed magad, és hasonló gondolkozásúakkal akarsz beszélni, akkor keresgélj, ahogy láthatod, itt is találhatsz beszélgetőpartnert. Attól, hogy a környezeted tele van idiótákkal, még lehetnek máshonnan, másmilyen barátaid.


~A "22:35-ös"

2009. okt. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki segítségét,válaszát.
2009. okt. 2. 22:56
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem meg lehet,hogy magadba kéne keresni a hiábát,és nem elintézni azzal,hogy mindenki hülye.Ha nincsenek barátaid,akkor valószínű benned van a hiba.De ezt leginkább a többi válaszolónak írtam,nem is neked.Meg egyébként vszínű kevered az antiszociális és aszociális szavakat,de az már megint más.

A lényegre tére én is pont olyan vagyok sajnos,mint te,csak 19 vagyok.Én kifejezettem gyűlölök beszélni,és az emberekért se vagyok oda.Nem is nagyon szólok senkihez.Sajnos.Én is szokszor gondolok rá,hogy meg kéne má ölni magam végre,de nincs kedvem,nem akarok meghalni,csak kiutat keresek,de az csak a halál.Tehát szenvedek tovább.Viszont én szoktam néha nevetni,mikor pl órán vmi vicces dolog van.

Ja és amúgy a gyógyszertől minden csak rosszabb lesz (függő leszel,stb.)

2009. okt. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!