Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Annyira csúnya vagyok, hogy...

Annyira csúnya vagyok, hogy nem merek kimenni a szobámból?

Figyelt kérdés
Depressziós vagyok a pszichiáter szerint, na de nem attól, hogy milyen csúnya vagyok. Ez csak egy plusz. Igazából helyes lenne az arcom, csak rettenetesen csúnya a bőröm, és ez nagyon frusztrál. Bármit próbáltam, semmi nem használt, és ettől az önbizalmam még a nullánál is lejjebb megy, utálok emberek közé menni, folyton arra gondolok, hogy mit gondolhatnak rólam, amiért ilyen csúnya a bőröm, hányingerem van magamtól, ha a tükörbe nézek, legszívesebben megölném magam. Egyszerűen nem tudom, mit csináljak. Nem ez a legnagyobb problémám az életben, mielőtt valaki beszólna, ez csak egy plusz dolog, ami teljesen aláássa a javulásomat
2013. máj. 26. 11:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Küldesz egy képet magadról privátban? Ha gondolod előtte megirom hol lakom.
2013. máj. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Jaj, nem, nem küldenék. Nem kell ehhez kép. NEm az arcberendezésemmel van bajom, hanem a bőrömmel, ezt meg tudom én is ítélni objektívan, szóval nem arról van szó, hogy csak beképzelem.
2013. máj. 26. 11:44
 3/18 anonim ***** válasza:
30%

Nyilván próbáltál már nem enni gabonát, tejet, hiszen ezek nagyon szétgyalázzák a bőrt.

Meddig tartottad, mennyire szigorúan hogy nem segített?

2013. máj. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
elég sokáig.
2013. máj. 26. 11:58
 5/18 anonim ***** válasza:

mi a bőröd baja?


sajnos az enyém ronda felnőttként, fiatal koromban a nem létező pattanásaim szétnyomkodásával elcsesztem.


a barnuló anyag kiment a sejtekből, és most barna foltos vagyok :(


de felkenem az alapozót, és megyek dolgozni, élek... mert muszáj

2013. máj. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
őrgyógyász mit mondott?
2013. máj. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%

Hmm, és nem segített. Ha valóban így van, akkor az para :(


De még fejben eldöntheted, hogy nincs mit szégyenkezned. Kicsit érdemes építeni önbizalomra. Egy taoista harcművészt például kevéssé érdekel ki mit gondol róla. El lehet indulni ebbe az irányba! :)

2013. máj. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,ez nem olyan nagy baj,

nekem is nagyon csúf a bőröm,mindenhol fehér,főleg az arcom,én is úgy érzem,hogy mindenki engem néz állandóan,nagyon feltűnő,

hallottam már,hogy a barátaim a hátam mögött sokszor mondták,hogy "nem csúnya,csak nagyon fehér a bőre",

próbálok nem foglalkozni evvel és élni úgy mintha nem lenne semmi sem vele,de sokszor nem megy,

inkább a sötétben akarok ülni,hogy senki se lássa milyen a bőröm...

2013. máj. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nekem is nagyon fehér a bőröm, ettől aztán még jobban virítanak a piros pöttyök rajta... Meg barna foltocskák is vannak. Nem is csak az a baj, hogy csúnya, hanem rosszul is érzem magam tőle, fáj a bőröm konkrétan... :/ (Amiket a bőrgyógyász írt fel az csak még jobban elcseszte, kiszárította)

2013. máj. 26. 16:10
 10/18 anonim ***** válasza:

A gabona meg a tej rosszat tesz a bőrnek??? Ez új.


Gondolj arra, hogy másokat egyáltalán nem érdekel, hogy te hogy nézel ki, mindenki el van foglalva a saját problémáival. Nekem is rettenetesen csúnya volt a bőröm olyan 19-20 éves koromig, sokféle krémet kipróbáltam, végül bőrgyógyász adott baromi erős gyógyszert, attól rendbejött. Azóta semmi gond :-) Te is elmehetnél egy bőrgyógyászhoz, hasznosabb is, mintha te magad kísérleteznél különféle bőrápolási módszerekkel. Esetleg, ha lány vagy, használj egy kis sminket, de csak mértékkel, hiszen az is eltömíti a pórusokat.

2013. máj. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!