Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jövő héttől kell elkezdenem...

Jövő héttől kell elkezdenem szedni a STIMULOTONT, de nagyon félek! Félek, hogy ha abbahagyom megint depressziós leszek, vagy hogy esetleg életem végéig szednem kell majd. Van valakinek személyes tapasztalata?

Figyelt kérdés
Le tudtatok jönni róla úgy, hogy megmaradt a jó közérzetetek? S sokba kerül? Előre is köszönöm!

2013. jún. 6. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Szia én szedtem stimulotont ,minden reggel körülbelül egy hónapig, én szédültem tőle eléggé és a közérzetemen semmit sem javított. Volt hogy túladagoltam rivotrillal karöltve, mert elegem volt mindenből... szerintem ezek a gyógyszerek semmit sem hatnak, vagy lehet hogy súlyos eset vagyok:D

rászokni nem fogsz szerintem, mert nem lehet érezni a különbséget kicist se szerintem.


15/L

2013. jún. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Stimuloton antidepresszáns, nem nyugtató. Évekig tart egy kúra és lassan állítják le, függősséget nem okoz így nagyon.


Inkább a Frontin/Xanaxtól/stb-től félj.


(Én másfél évig szedtem, ebből 8 hónap leállás volt. Jó, de nem ez fog meggyógyítani, ez csak kicsit kitisztítja a fejed, hoyg tisztán gondolkodhass, míg rájössz, mi a depresszió forrása. Ha rájöttél, feldogoztad, meggyógyultál. Gyógyszer nem fog meggyógyítani)

2013. jún. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem meg ne gyogyszerrel hanem esszel javits a kozerzeteden....
2013. jún. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
800 forint körül van egy doboz, az elején lehet, hogy rosszul leszel(ez teljesen normális) akkor de CSAK akkor vegyél be nyugtatót. Én nem szoktam rá de nem szabad önhatalmúlag letenni, mert előfordulhat, hogy rosszabb lesz
2013. jún. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!