Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » S. O. S! Már 5. napja nem...

S. O. S! Már 5. napja nem tudok aludni és nagyon kivagyok! A testem nagyon fáradt de az agyam nem tud kikapcsolni. Mit tegyek? Hogy tudnék elaludni?

Figyelt kérdés
Semmit sem alszok csak bámulom a plafont amikor már majdnem elalszok az is csak felszínes és felébredek fura de alvás helyett csak unatkozom.Próbáltam bárányokat számolgatni , sportolni, nyugtató zenét hallgattam, olvastam unalmas könyvet alvás előtt és orvos írt fel egy enyhe altatót attól csak hányingerem lett de nem aludtam el. Már nagyon szeretnék aludni !Valaki valami tippet ,hogy tudnék aludni?És mással is volt már ilyen ?
2013. jún. 6. 16:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Engem is érdekelnének a tippek,én kb 2hete 3-4órás alvássokkal vagyok,a testem fáradt de az agyam mindig pörög és a legkisebb dolgokra is felébredek.
2013. jún. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Próbáld ki a meleg tejet, meg az ilyen "természetes" dolgokat is!
2013. jún. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
irass fel egy kis 0.25 frotint ha egyszer beszeded nem lesz semmi bajod tőle és aludni fogsz :)
2013. jún. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
0,25 xanax is jó? attól tartok ,hogy a természetes dolog már nem segítene.
2013. jún. 6. 16:56
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

jó csak nehogy minden nap beszed mert hozzá fogsz szokni és soha nem fogsz aludni nélküle.


egyszer ma beszeded de ne egyből hanem várj egy kicsit az ágyba és ha már télleg nem megy akkor szed

2013. jún. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
ja és ne 3-4-5kor szedbe mert másnap kábult hülye leszel
2013. jún. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Rendben csak egyetlen egy napot szeretnék végre aludni utána meg jön a tej és társai. Függő én sem szeretnék lenni:) Köszönöm a válaszokat !
2013. jún. 6. 17:10
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,h hány éves vagy. Ha elég idős, érdemes lenne gyenge feszültségcsökkentőt(Xanax,Frontin) szedni. Rászokni csak hosszú hónapok alatt lehet,viszont a krónikus alváshiány csinálhat komoly leli és testi problémákat.
2013. jún. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Polexina válasza:
Naturland svéd nyugtatótea-egy csésze forró vízbe 1 filtert tegyél.Se cukrot, se citromot!Míg lezuhanyozol este, fedd le a kistányérral a csészét,hogy a tea jól kiázzon. Idd meg ,mielőtt elalszol.(Olyan gyógynövényeket tartalmaz, amikből a fentebb ajánlott nyugtatókat készítik-de azok kemikáliák, ne kezdd el, ha nem muszáj!Lehet, csak kimerült vagy. Sétálj este nagyokat,lazíts!)
2013. jún. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Bevettem a xanaxot semmit sem segített mondjuk gondoltam ,hisz nem vagyok ideges , nem aludtam:/

Azon gondolkoztam ,hogy túl rágörcsölök erre az alvás dologra , túlságosan akarom és csak ez jár az eszembe és felborult ez a belső órám vagy mi , mert mindig egyre később feküdtem le.Szerintem magamtól is elfogok tudni majd aludni ha annyira kimerült leszek , addig nem erőltetem , nem érzek belső késztetést az alvásra ,ha meg nem javul újra megyek az orvoshoz.Kifogom próbálni a teát is, köszönöm:)

2013. jún. 7. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!