Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A párom elég hangosan szuszog...

A párom elég hangosan szuszog és rettentően idegesít. Az a baj, hogy minden eddigi páromban volt valami idegesítő apróság. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Volt, aki hülyén mondta az s és sz hangokat, azzal vitt sírba, volt, aki idegesítően gesztikulált, volt, akinek a mosolya volt visszataszító, stb. Nem volt egyszerű gyerekkorom, tuti, hogy ez (is?) okozhatja ezt a hiperérzékenységet. Voltam már ez ügyben pszichológusnál többnél is, eredménytelenül. Voltam egy két és fél éves pszichodráma kurzuson, az sem adott megoldást. Volt olyan pszichológus, aki azt mondta, hogy erre nincs megoldás. Akihez most járok, az azt mondja, hogy van. Hát eddig még nincs. Gondolkodtam, hogy pszichiátert keressek, esetleg hipnotizőrt... Valaki talált már hasonló gondokra megoldást?

2013. jún. 8. 13:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Akkor nem is szeretted igazán a volt barátaidat és a mostanit se szeretheted igazán..mert ha valakit szeretsz az nem idegesít..vagyis néha néha előfordulhat veszekedés vagy vita közben de az nem állandó idegesítés..De ahogy te írtad ,hogy az idegesít ahogy szuszog akkor nem is szereted ez tuti!!
2013. jún. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Az előző kommentelőre válaszként csak annyit, hogy azt mondják, hogy "ha valakit igazán szeretsz, akkor örömmel nézed azt is, ahogy eszik". Ez igaz bizonyos mértékig!! Én egy 17 éves lány vagyok, és senki ne mondja nekem, hogy nem szeretem a saját apámat/anyámat/testvéreimet, mert nem hogy nem szeretem nézni, ahogy esznek, de egyenesen felidegesít. Pedig nem eszik egyik sem (najó, apám talán) különösen, csak egyszerűen ez bennem van, hogy viszolygok a nyelési hangoktól. Most pedig az eredeti kérdésre a válasz: ez nem probléma, legalábbis rosszat nem jelent, azon kívül, hogy ez téged bosszant. Bróbáld ki a meditációt. Nekünk van egy könyvünk, Madonna Gauding-A meditáció bibliája. Ebben rengeteg jó meditációt megtalálhatsz, köztük olyanok, amikkel el tudod fogadni embertársaidat és megértőbbé stb tudsz válni. Ez nem kamu, higgy nekem:) Ne idegeskedj, gondolj arra, hogy bármikor elveszítheted a szeretteidet, és akkor sokkal elfogadóbban fogsz viszonyulni hozzájuk. De a hipnotizőr is remek megoldás lenne! Sok sikert, és kitartás;)
2013. jún. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"De a hipnotizőr is remek megoldás lenne! "


Kedves utolsó!

Hol lehet hipnotizőrt találni?

2013. jún. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
na jó nehogy már egy 17 éves oktasson ki :) ez vicc
2013. jún. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nézzétek meg a Youtube-on a "Mire jó a hipnózis?" sorozatot
2013. jún. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

Haliho, ismet en, a "csak 17 eves" . Eloszor is csak szeretnem tisztazni, hogy en nem oktatok ki senkit, anonim modon feltett valaki egy kerdest, amire valaszt vart barkitol, aki veszi ra a faradsagot, hogy valaszoljon neki. Nos, en hajlando, voltam, leirtam amit en tudok, aki nem szeretne, ne olvassa el, figyelembe se vegye, mit karattyol egy kislany. Csak egy kerdes: ugy kezdted el olvasni az en kommentemet, hogy "ez biztos butasag lesz, mert egy gyerek irta", vagy a vegere erve dontotted el, hogy nem tetszett? :) Ne tartsd tul sokra magad, csak mert hamarabb szulettel egyeseknel. A tudas nem korban merheto ;)


Hipnotizort hol lehet talalni? Attol fugg, hol szeretnel talalni egyet. Eleg egyszeru, keresel neten valakit, de ha az draganak bizonyulna, kerdezoskodj ismeroseid kozott, valaki biztosan ismer egyet. Nem nagy dolog, aki elvegez egy ilyen tanfolyamot, kepes lesz teged hipnotizalni. Es ne a josnokkel tegye oket barki is egy szintre:)

2013. jún. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Ja es ezt az elobb elfelejtettem. Mit nem hiszel el, kedves szkeptikus kommentelo: azt, hogy idegesit ahogy esznek az emberek, vagy azt, hogy szeretem a csaladom? :D
2013. jún. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13%
azért mert regényeket írsz 17évesen és azt hiszed hogyan olyan tág a szókincsed addig még nem értél el semmit az életben és egy komoly párkapcsolatod se volt addig ne magyarázz itt!!!
2013. jún. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
kedves kis okostojás :D
2013. jún. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
nahát emberek :DD ez annyira ironikus. Ha nem szeretnéd, hogy egy 17 éves "oktasson ki", akkor miért a GYIK-en próbálkozol? Tudod ennek pont az a lényege, hogy BÁRKI válaszolhat BÁRKINEK... szóval ha szakértők válaszát várod, ne neten kérdezősködj anonim módon, mert könnyen megeshet, hogy egy helyesen író 10 éves tanácsát fogadod meg, csak mert nem írta le a korát;) Egyébként én "zeneszp"-nek válaszoltam, nem nektek, szóval akadjatok le és forduljatok szakértőkhöz..
2013. jún. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!