Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire számít súlyosnak az...

Mennyire számít súlyosnak az a depresszió, amit eleinte pszichiáter próbált kezelni, majd továbbküldte pszichiáterhez, akinél most gyógyszert kell szednie, de emellett kineziológushoz is jár?

Figyelt kérdés
Egy nagyon jó barátomról van szó, ez nála több, mint fél év óta tart. Sajnos ennyit tudok, lehet kevés az infó.
2013. jún. 28. 13:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Dehülye vagyok.. Eleinte pszichológus kezelt..
2013. jún. 28. 13:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan pszichológushoz hiába mész, aki nem kiképzett pszichoterapeuta.
2013. jún. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Sokszor a pszichiáter rosszabbat tesz mint eleinte ami volt...csak teletömik a fejét az embernek a sok sza* al utána meg zsebelnek befele pénzt. hadd a pic*ába. itass vele meg 2 doboz sört meg szivjatok el egy cigit és sztem ez hatásosabb mint az a sza*. én így gondolom
2013. jún. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kineziológus egyszerű pénzkidobás. Nincs tudományosan alátámasztva, hogy hatásos lenne, maximum placebónak tekinthető.


Egyébként én is először elmentem pszichológushoz, aki továbbküldött pszichiáterhez is gyógyszerért. Közben viszont jártam a pszichológushoz pszichoterápiára. Elég súlyos mentális állapotban vagyok sajnos a mai napig is. Sőt, szerintem valamelyest romlott is az állapotom, mert úgy érzem, hogy már az orvosok sem segíthetnek.


Lehet hogy ez a barátod zavaró, de legyél mellette akkor is, ha nagyon lehangolt, vagy ideges. Fontosak a barátok ilyen helyzetben!

2013. jún. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Pontosan nem tudom mi történt vele, de fél éve valami olyasmin esett át amitől a mai napig szenved néha. Alvásproblémák, néha teljesen magába fordul, akár öngyilkosságra is képes lenne... A kineziológust én sem értem igazából, hogy miért jár oda... A pszihiáter azt mondta fél év is lehet a gyógyulás, de önbizalom hiánya van a srácnak sajnos, és félek nehezen fog menni neki...

Bár lehet, hogy nem kéne nekem beleavatkoznom a dolgába... Természetesen amiben tudok neki segíteni, rendszeresen találkozunk, vigasztalom stb...

2013. jún. 29. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!