Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha meghallom azt a zenét ami...

Ha meghallom azt a zenét ami akkor szólt amikor az apu bántott engem, miért villan be nekem a rossz emlék?

Figyelt kérdés
Ez a zene a roxette-től a joyride. Ha ezt meghallom, akkor eszembe jut, hogy nadrágszíjjal vert, tanulásra kényszerítve 10 éves koromba. Amikor megcsináltam a leckét azt mondta akkor radírozzam ki és csináljam meg mégegyszer. "Ha fel mersz kelni az asztaltól megpofozlak" ordította. Ma már 31 éves vagyok és most is eszembe jut ez a rossz emlék ha meghallom azt a zenét a kezem ökölbe szorul és legszívesebben nekimennék apámnak. 31/F
2013. júl. 6. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Összekötötted a megalázottság érzését és a zenét, majd rögzítetted. Ezért ahányszor hallod azt a zenét előjön a hozzákötött negatív érzés. Így működik ez. Pont ma délelőtt ugyanezt éltem meg. Nem tudom láttad-e valaha a "Csellengők" c. műsort, annak a zenéjét ha meghallom azonnal látom a klipet és nyomban az eltűnt gyerekek, fiatalok jutnak eszembe, de az ember nagy varázsló ám, és még a fájdalomból is tud erőt meríteni. Jó tud az is lenni, ha az embert már gyerekkorában megalázzák, mert később már nem érik meglepetések. Ismerős érzés. Volt már ilyen. Az egónak nem használ, de az emberismeretet fejleszti. Legalább jó ember lettél?
2013. júl. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tudattalan mindenkinél így (asszociatív módon) működik
2013. szept. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Célszerű lenne egy kineziológus segítségét igénybe venni.Megfizethető. Nem kell ezt esetleg egy életen át cipelni magaddal.Tapasztalatból mondom.Szeretnek Téged,azok társaságában legyél többet.Üdv.
2013. szept. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!