Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy új párkapcsolat segít...

Egy új párkapcsolat segít vajon a depresszión és a pánikbetegségen? 29/N

Figyelt kérdés

2013. júl. 7. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Elbűvölő a gondolat, hogy a boldogságunk és a lelkibékénk egy másik ember függvénye, de a valóságban ez nem így van.
2013. júl. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg segít. Mindenképpen segítenie kell, ha nem beleugrás és belemenekülés ész nélkül a részedről. És mit értesz azon, hogy új? Rossz a mostani, vagy nincs is?
2013. júl. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tavaly nyáron szakított velem a barátom (7 évet voltunk együtt) mikor megismerkedtünk már akkor is megvolt a pánikbetegségem. Az az érdekes, hogy amíg együtt voltunk akkor is voltak pánikrohamaim, de valahogy megbirkóztam vele. Arra gondoltam, hogyha megismerkedek valakivel, talán el tudja + tudom terelni a gondolataimat és valami motiválna, hogy kimásszak ebből az állapotból.
2013. júl. 7. 10:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem segít. A pszichés betegségeket a pszichoterápia gyógyítja.
2013. júl. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves 4/4!

Te is küzdesz pszichés betegségekkel?

2013. júl. 7. 15:25
 6/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, csak simán 4-es
2013. júl. 7. 15:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem először magadban kellene megkeresni az okot,hogy mitől vagy depressziós.

Ez valami nem elfogadása annak ami van.


Gyakori dolog,hogy valami elképzeléshez ragaszkodunk,és ha az nem jön össze akkor,kedvetlenné válunk.

Vagy nem az elvárásunk szerint alakul az életünk.

Kívánom,hogy találd meg a gyógyulás útját.


Esetleg ha mesélnél félelmeidről?

2013. júl. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1, 4, 7, ha nem ismerné: http://www.youtube.com/watch?v=tMzrUMSDjqU

:)

2013. júl. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"A pszichés betegségeket a pszichoterápia gyógyítja."

Többnyire igen, de csak a huszadik század óta. A saját pszihénket tudjuk gyógyítani, mindenképpen segítségre van szükségünk.

2013. júl. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!