Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik próbáltak öngyilkosok...

Akik próbáltak öngyilkosok lenni, hogyan és miért próbáltátok?

Figyelt kérdés

Mivel próbálkoztatok, és miért?

Hogy sikerült 'megmenekülni'? Hogy vagytok ma? Sikerült kiheverni? Kort is írjatok légyszi!

A válaszokat előre is köszönöm


2013. júl. 18. 22:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne
2013. júl. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Többször próbálkoztam. Legkomolyabban kötéllel kerültem a legközelebb a végéhez. Teljes apátiában voltam.


Úgy "menekültem meg", hogy felhívtam a barátnőmet, hogy halljam utoljára a hangját és elbőgtem magam. Ő nem tudta, hogy én mit akarok tenni és elkezdtünk beszélgetni az egésztől függetlenül. Megnyugodtam és levettem a hurkot a nyakamról. Erről senki nem is tud a mai napig, aki ismerne.


Ma ugyanolyan rosszul vagyok. Előfordul néha, hogy jobb, van, hogy rosszabb. Próbálkoztam gyógyszerekkel és pszichoterápiával. Utóbbira nem volt pénzem folytatni, a gyógyszereket pedig elhagytam, mert nem használt annyira; főleg pszichoterápia nélkül.


25/f


Lehet, hogy mások szerint ez nem volt egy igazi próbálkozás, de úgy érzem, hogy elég komolyan gondoltam akkor. Egyébként valószínűnek tartom, hogy körülbelül legalább 10 éve szenvedek a depressziótól és még tucatnyi más problémától.

2013. júl. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

én azért, mert mindenhol basztattak iskolákban, munkahelyemen, a szüleim csak ordibálnak velem, apám csak azt mondja állandóan, hogy semmire se vagyok jó én vagyok a család szégyene. régen állandóan vertek. semmire se vagyok jó 4 munkahelyemről kirúgtak, mert még a legegyszerűbb dolgokat is elbasztam amit rám bíztak. barátaim egyáltalán nincsenek. mindenki röhög rajtam, mert úgy nézek ki mint egy fogyatékos, dadogok is. kövér vagyok, ronda. barátnőm nem lesz soha. mániákus depressziós vagyok és szociális fóbiás.

nagyon sokat sírok. nincs senki akinek kiönthetem a szívemet.

nagyon sokat gondolok az öngyilkosságra. és meg is fogom tenni nemsokára. nem szeret senki, mindenki csak piszkál és röhög rajtam. állandóan vagdosom magam, égetem öngyújtóval a kezeimet. tűket szurkálok a bőröm alá. Azért is fogom megölni magam, mert senki nem sírna értem. senkinek nem hiányoznék.

érvágással fogom megölni magam, vagy gyógyszer túladagolás-al, mert ezek állítólag nem annyira fájdalmasak. jövőhónapban fogom megölni magam szerintem. vagy lehet hogy még ebben a hónapban.


22/F

2013. júl. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Gyógyszerrel ne próbálkozz, mert nem fogsz belehalni, maximum maradandó károsodást okozol a szervezetednek.


Próbálkoztál egyébként orvoshoz elmenni a problémáiddal? Egy beszélgetés csodákra képes ám!

2013. júl. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
nem akarok semmit csak meghalni
2013. júl. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
és ezeket a problémákat nem lehet rendbe hozni
2013. júl. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát, akármilyen hihetetlennek tűnik, sok problémát helyre lehet rakni. De ha még nem próbáltál orvoshoz menni, honnan tudhatod, hogy nem használna?
2013. júl. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én még nem próbálkoztam, de lehet hogy megteszem. Hogy miért? Mert el van rontva az életem. SZüleim nem neveltek állandóan vertek, nagymamám, nagypapám alkoholista nagymamám egy idegboldon, iskolában mindenhol csúfoltak meg minden, visszahuzodó zárkozott típus lettem, sőt mg beszédhibás is vagyok, nem vagyok semmiben sem jó, gazdag sem vagyok. Barátaim, beszélőtársaim nincsenek. Nem nagyon értek a focihoz mert az apám nem nevelt arra hogy szeressem, ezért súlyos önbizalomhiányban is szenvdek, s még sok más. Én úgy vagyok mostmár vele, ha meghalok és lesz következő élet akkor elölről lehet kezdeni, ha nem akkor pedig tök felesleges élni szennvedni ebbe a mai pénzes 21 században. Éljenek azok akik gazdagok, vagy akinek a szüleik kinya@ák a se@üket mindent mindnet megkaptak stbstb... Ezeknek az embernek persze könnyű , más meg szenvedjen. Így válik telejsen értelmetlenné nem az élet hanem a létezés. 21/f
2013. júl. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
öljük meg egymást utoldó
2013. júl. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

"Hát, akármilyen hihetetlennek tűnik, sok problémát helyre lehet rakni. De ha még nem próbáltál orvoshoz menni, honnan tudhatod, hogy nem használna?"


jobban ragaszkodok a halálhoz, ha tudnék is változtatni, akkor is megölném magam.

2013. júl. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!