Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mostanában alvászavarral és...

Mostanában alvászavarral és depresszióval küzdök. Mit csináljak? Mostanában az öngyilkosság is megfordult már a fejemben.

Figyelt kérdés
A családi életem romokban, a munkahelyem egy pokol szó szerint, se pénzem, se kilátásom nincs a jobb életre, pedig még csak 24 éves vagyok. Bármit csinálok, bárhogy küzdök, sehogy se jobb. Mostanában már aludni sem tudok az idegességtől és kezdek mentálisan és fizikálisan is leépülni. Egyre többször fordul meg a fejemben az öngyilkosság gondolata is. Mit csináljak?

2013. júl. 28. 02:01
 1/2 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, annyi különbséggel, hogy gazdag családból jövök, nincs ilyen gond. Aludni alig bírok, csak nézek magam elé egész nap, sorolhatnám. Minden rendben, de kilátástalannak érzek minden eljövendő dolgot. Öngyilkosság nekem egész nap eszemben van, de mindig arra gondolok, h biztos hogy van olyan hely, vagy tennivaló a világban, ami boldoggá tesz. Bárhol, bármi, de ha felkutatod, megmenekülsz, és nem veszted el az életed. Ha komoly a szándék, mindenképp menj, és csináld amit szeretnél, menekülj el, csak ne gyilkold le magad.
2013. júl. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2013. júl. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!