Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ilyen iszonyom?

Miért van ilyen iszonyom?

Figyelt kérdés

Amikor egyedül vagyok itthon mindig olyan érzésem van hogy van valaki a házban.Hogy tudnám leküzdeni ezt az "iszonyomat" ?

14/F



2013. aug. 1. 22:17
 1/3 anonim válasza:
Régen nekem is volt ilyenem, én úgy küzdöttem le, hogy bekapcsoltam vmi zenét vagy tévét és ez elterelte a figyelmem. Idővel aztán elmúlt magától.
2013. aug. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Gondolj arra, hogy bármikor levernéd a betolakodót;) Elcsépelt, de nálam működik a dolog, hogy szembe kell nézni a félelemmel. Ha zajt hallasz egy másik helyiségből, nyomd fel a villanyt, és nézz utána. Egy idő után már fel se veszed majd a dolgot. 15/L vok, faluban lakom, és van, hogy egyedül maradok éjszakára a családi házban, lefekszem aludni, amikor a kutya hirtelen feldönt valamit az ablak mellett... olyankor kinézek az ablakon :)
2013. aug. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez van, szintén 14f. Én úgy küzdöm le, hogy mindig tartok magam mellett valamit, amivel megvédhetem magam, mondjuk kalapács vagy konyhakés. És elképzelem, ahogy bejön a betörö/sorozatgyilkos/szörny vagy akármi, ahogy meghallom hátrafordulok, felemelem a fegyvert, és mosolyogva közlöm vele, hogy rossz emberrel kezdett ki :D. Ez után egyáltalán nem tűnik félelmetesnek.
2013. aug. 6. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!