Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mániás depresszió? Antiszociál...

Ktk312 kérdése:

Mániás depresszió? Antiszociális viselkedés? Asperger szindróma egyes tünetei?

Figyelt kérdés

Üdv!


Tudom, hogy így nem lehet rendes diagnózist felállítani csak érdekelne mégis mire tippelnétek. Itt van röviden, hogy is élek én:


Kis gyerek korom óta jellemző volt rám a levertség. Ameddig vissza tudok emlékezni mindig ez vett körül. Szülők helyzete: 2 éve váltak el, nem nagyon viselték el egymást előtte se...

Akkor sem érdekelt, most sem érdekel.

Nem érdekel senki sem. Sajnos már az álmaim sem izgatnak. Öngyilkos gondolatok kísérték végig az életemet.

És, hogy úgy mondjam teljes realitás, egyáltalán nem befolyásolnak az érzelmek.


'7 éves vagyok. F


2013. aug. 8. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg nincs aspergered az annál sokkal rosszabb és genetikai eredetű, életre szóló. Amikor az ember az asp. depresszió fázisában van néha elvesztia valóságérzrtét

olyan érzése van mintha csak álmodna és semmi sem lenne balóság vagy pánikrohamai vannak. Egyépként ez beszédzavarral is jár. De ez nem függ az előélettől. Úgyhogy szerintem csak sima depressziód van és ez előbb útóbb el fog múlni vagy segítséggel vagy anélkül. V

2013. aug. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem. Gondolkodtam már annyi mindenen... Már az is megfordult a fejemben, hogy magamnak kreaálom ezeket a dolgokat vagy nem is történtek megrázó dolgok az életemben csak azt hiszem... De amikor elmondtam ismerősömnek őt megrázta csak engem nem... Szóval nem tudom már mit higgyek.

Kissé utána olvastam az aspergernek, meg mellé vettem a sout parkot is :D Miszerint mindent szarnak lát, szarnak érez és szarnak tapasztal...

2013. aug. 8. 22:42
 3/5 Bárzsing ***** válasza:

Ez van, ha az ember a neten keresgél :) Az alapján, amit leírtál, ez inkább depresszió. Nem tudom, miért a bipoláris zavar szerepel a kérdésedben, a leírtakban nincs semmilyen mániás tünet. Esetleg vannak jó periódusaid, amikor pörögsz? Mert akkor lehet esetleg szó erről.

Szerintem nagyon sok mindent elfojtasz, nem ártana egy szakembert felkeresni, mert minél fiatalabb korban kezdődik a hangulatzavar, annál rosszabbak a kilátások.

2013. aug. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem vettem észre túlzottan nagy változásokat, csak egy két jobb évet amikor jobban ment az iskola, ugyan annyi ráfordítással, magyarul nullával.


"Meggyógyulni" nem akarok, "jó" ez így...


El se tudom már magamat képzelni boldognak, undorodom a boldogságtól és minden más érzelemtől.

Csak kíváncsi vagyok, mi a "bajom", tehát hogy hívják stb.

Szeretem megfigyelni az emberek pszichés viselkedését még magamon is...

2013. aug. 8. 22:51
 5/5 anonim ***** válasza:
súlyos skizoid személyiségzavarosnak tűnsz
2013. aug. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!