Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Asentra (sertralin) SSRI...

Asentra (sertralin) SSRI típusú szerrel van valakinek tapasztalata? Generalizált szorongásra szedném, buspiron nem hatott! Alvászavaraim vannak 4 hónapja, ezért kerestem fel pszichiátert, és mondta hogy a szorongásra próbáljuk meg ezt a szert!

Figyelt kérdés
Tudom hogy vannak ennek a szernek is alvászavaros mellékhatásai, de ha a szorongás, depresszió kezelve van, akkor az alvás is rendeződik!Többször felébredek éjszakánként, nehezen is alszom el!Szinte már alvásparám van!Talán ez a szer segítene?

2013. aug. 9. 13:02
 1/1 anonim ***** válasza:
50%
Én szedtem ezt a gyógyszert depresszióra. Szerintem az elején jobban hat mert egy idő után megszokja a szervezet. Nem mindenkinek vállik be, ezt csak úgy fogod megtudni ha te személyesen próbálod ki. Nekem az elején nagyon kitágult tőle a pupillám ezért homályosan láttam de pár héten belül elmúlt. 18/L
2013. aug. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!