Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék? Mi bajom van?...

Mit tehetnék? Mi bajom van? Nem érzem jól magamat. Már idegesít a saját életem.

Figyelt kérdés

Nem tudom miért,de akkor érzem magamat jól,ha figyelnek rám,ezzel azt értem,hogy megjátszok dolgokat,hogy foglalkozzanak velem.Szeretem mikor figyelnek rám,pl.:csináltam olyat,hogy a suliban azt mondtam,hogy fáj a fejem csak azért,hogy foglalkozzanak velem...Ezt most nem azért írom ide,hogy foglalkozzatok velem,hanem azért,mert ennek véget szeretnék venni és nem tudom mi bajom van...


3 kérdés...Mi bajom van?Mit tehetnék?És miért csinálhatom ezt?



2013. aug. 19. 20:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Kihagytam!Pánikbeteg vagyok...A koromat ha lehet nem adnám meg...de annyi elég,hogy lány vagyok,és segítséget szeretnék...!S.O.S.!!!
2013. aug. 19. 20:57
 2/3 anonim válasza:
Ez feltűnési viszketegségnek hívják. Vagy nem kapsz otthon elég figyelmet, vagy a suliban. Szeretnéd, hogy foglalkozzanak veled, mert úgy érzed, hogy egyébként nem kapsz elég figyelmet, ezért találsz ki dolgokat. Vagy a másik lehetőség, amire gondoltam : említetted, hogy pánik beteg vagy. Lehetséges, hogy nem akarod, hogy egy percre is figyelmen kívül, egyedül hagyjanak. Bepánikolnál, ha senki nem figyelne rád, és egyedül éreznéd magad. Nem tudom, melyik a valódi oka, de mindenképpen le kell erről szoknod. Ha ezt egyszer valakivel megosztod, hogy te csak azért szoktad, azt mondani, hogy például fáj a fejed, hogy figyeljenek rád, az előbb-utóbb úgyis elmondja a többieknek. Aztán a következő alkalomkor már nem sokan fognak neked hinni. Azt fogják feltételezni, hogy megint csak a figyelem felhívása végett mondod azt, amit. Aztán ha egyszer tényleg baj lesz, vagy segítségre, figyelemre lenne szükséged, ügyet sem fognak rád vetni. Tudod, ez olyan, mint a fiú története, aki farkast kiáltott.
2013. aug. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 The Heartless válasza:
Ezt gyengeségnek hívják. Egyébként egyértelmű, hogy csak azért írtad a kérdést mert nem bírtad ki, te kis rinyaszájú
2013. dec. 18. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!