Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nekem akkor nyári depresszióm...

Nekem akkor nyári depresszióm van?

Figyelt kérdés

Télen főleg mikor még sötét van reggel az utcán vagy othon mikor még mindenki alszik és én zenét hallgatok valami megmagyarázhatatlan idokból örölük.Boldognak éreztem magam.Most nyáron pedig értelmetlennek találok mindent amit csinálok.Lehet ez azért mert metál zenét kezdtem álltalánosan hallgatni.Voltak olyan zenék amiket csak ebben az időszakban hallgattam.Ha ezek előkerülnek megint azt érzem mint télen.Elnézést kicsit hülyére sikerült a kérdés.

14/f


2013. aug. 21. 01:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre azért még korai lenne depressziót diagnosztizálni.
2013. aug. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább azért mert nyáron van a nyári szünet és nem tudsz mit kezdeni magaddal. De ez hamarosan megoldódik :D Amúgy lehet, hogy jobban szereted a telet. Néha én is.
2013. aug. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én télen is meg nyáron is ilyen vagyok...szedek bogyót,mégsem tartom magamat depisnek....ne szórakozzunk:D
2013. aug. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A depressziót nem szó szerint értettem.Mondjuk hülyénfogalmaztam ,igen
2013. aug. 21. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!