Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy ösztönözhezné valaki...

Hogy ösztönözhezné valaki magát arra, hogy kijöjjön a saját maga építette "börtönből"?

Figyelt kérdés
Mindig otthon ül vagy a sz.gép vagy a tv előtt. Viszonylag nagyfokú az önbizalomhiánya. Minden kihívást vagy megoldandó problémát, nehézséget még nehezebbé tesz maga számára. Nagyobb mértékben fél mindenféle kudarctól, mint az átlag, vagy mint egy egészséges ember. Nagyon régóta nincsenek barátai. Nehezen teremt kapcsolatot másokkal. Mindig attól fél, hogy mások biztos egy nagy rakás szerencsétlenségnek látják.

2013. aug. 27. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugye most nem magadról beszélsz E/3-ben, hanem másvalakiről? :))
2013. aug. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én vagyok ilyen. /Nem gondoltam volna, hogy lesz ilyen kérdés./
2013. aug. 27. 23:42
 3/5 anonim válasza:

Menj ki a természetbe, vegyél magadnak háziállatot vagy lovagolj. Felejtsd el az elektronikai dolgokat, koncentrálj a való életre. Beszélgess a családoddal, hiszen rájuk bármikor számíthatsz, vagy ha rossz a kapcsolatotok akkor tegyél az ügy érdekében. Azzal a néhány baráttal akivel jóban vagy, tölts velük több időt. Járj el táborokba és közösgekbe hogy társaságba kerülj, találj egy hobbit, amiben jól érzed magadt. Nem kell bele sok energiát fektetni, de figyelj a külsődre is, ha jól érzed magad a bőrödben, akkor több önbizalmad lesz amitől jobb lesz a kisugárzásod, így az embereknek is szimpibb leszel! :) Csak kezd el lépésről lépésre és jól fog menni!

Egy jót akaró xxx

2013. aug. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ. :)

Próbálkozok.

2013. aug. 28. 01:19
 5/5 anonim ***** válasza:

a számítógépet mondjuk használhatnád olyasmire is ami önbizalmat ad. nem tudom hány éves vagy tudsz e angolul. de az internet miatt, ha tudsz angolul gyakorlatilag bármit megtanulhatsz. lásd pl coursera.com


amúgy meg szerintem tanulj meg valami sportot amit nem tudsz. ahogy nő az állóképességet az nagyon jó érzés.

2013. aug. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!