Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » OCD-s betegségben szenvedőknek...

OCD-s betegségben szenvedőknek van valami alternatív gyógykészítmény, ami nem gyógyszer?

Figyelt kérdés

Járok EFT-re jó nagyon hatásos, de csak 2hetente tudok menni és mivel ugyanabban a közegben élet napi szinten és állandó stressz alatt vagyok, így visszaesek néha a javulásban. Antidepresszánsokat nem szeretnék szedni, mert tudjuk mik a mellékhatásai. Viszont néha már nem bírom a betegségemet elviselni és kellene valami nyugtató hatású NEM gyógyszer. Homeopátiás szert kaptam, de kevésnek bizonyul. Citromfű teát iszok még, az is jó, meg Magnerot tablettát, néha Hova tablettát is veszek be, de kellene valami ami együttesen hat.

Valami javaslat?


2013. aug. 31. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:

mik a mellékhatásai?



homeopátiás szerek plácebók csak

2013. aug. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is van OCD-m, de én igazából nem küzdök ellene komolyabban. Szerencsére enyhültek a tünetek kiskorom óta, bár most is még jelen vannak és néha zavaróak tudnak lenni... de nagy részük beleépült a mindennapokba és nem akadályoz.


Na de igazából azt akartam mondani, hogy beszélgettem egy lánnyal korábban, akinek az enyémnél komolyabbak a tünetei és ő úgy próbálkozik javítani rajta, hogy mikor érzi a késztetést, akkor direkt visszafogja magát, bármennyire is fáj és nem csinálja. Ha jól rémlik azt írta, hogy kisebb sikereket ért is el ilyen módon.

2013. szept. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
elfojtani nem jó, mert akkor súlyosbodhat később
2013. szept. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!